Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Napi 1200-1500kalóriás étrendd...

Napi 1200-1500kalóriás étrenddel valamint heti 4x20-25 perces tornával ugye lehet súlycsökkenést elérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14 Éves vagyok 166,5cm és 59kg természetesen lány.

Nem vagyok elégedett az alakommal sem az eddigi táplálkozásommal ezekből kifolyólag úgy gondoltam belekezdek az egészséges táplálkozásba valamint az itthoni feszesítő/formáló tornázásba.

Tudom, hogy nem sok ez a heti 4x20 perc de fokozatosan szeretném majd növelni a tornázásaim időtartamát.

Ma kezdtem el ezt az egész életmódváltást és nem szeretném abbahagyni hanem majd ha sikerült fogyjak annyit amennyit szeretnék, akkor picit növelem az adagjaimat hogy tartsam a súlyom, de a tornát természetesen a fogyás után sem szándékozom abbahagyni.

Hogy miket ettem ma?

-Reggeli zabkása (40gramm zabpehely, 3dl sovány 0,01%-os zsírtartalmú természetes tej)

-Tízórai: 1db kockázott zöldalma

-Ebéd: pulykamellsonkás zöldségfőzelék (3Szelet pulykamell sonka, 10dkg fagyasztott mexikói zöldségmix (répa,borsó,kukorica) evőkanál vaj, 1evőkanál 10%-os tejföl, fél paradicsom,1 kissebb vöröshagyma ) ezekből készítettem de csak egy adagnyit ettem belőle!

-Uzsira 1db narancsot gondoltam

-Vacsira pedig fokhagymával ízesített vajbabot (10dkg-ot)És megittam eddig majdnem egy liternyi teát azért nem vizet mert annyira nem szeretem, de édesítőt tettem a teába.

Valamint napi 1C vitamint beveszek, 2naponta pedig kalcium és magnézium pezsgőtablettát.

Ma már tornáztam 20percet.

Szerintetek ezzel tudok fogyni?jól csinálom?rendesen tudok fejlődni ettől független?

Köszi a válaszokat! :)


2014. dec. 5. 14:57
 1/2 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, hogy torna helyett inkább a futást-kocogást választom, ideálisabbnak tartom.

Talán hasznosabb is a súlycsökkentést illetően, és annyira nem izmosít mint a torna ugyanis ez kardió eddzésformának minősül.

És, heti 3-4 alaklommal 30-40 percet tudnék erre szánni.

2014. dec. 5. 17:08
 2/2 anonim válasza:

kocogj napi 40 percet,(egy pár felülés nem árt)

ne egyél zsiros,vagy nagyon fűszeres ételeket.

hidd el elég csak ennyit tennned,és 1-2 hónapon belül látsz javulást,(ugy a leghasznosabb ha lefényképezed magad most,és a jövő hónapban stb.) csak ennyit kell betartanod!:))

2014. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!