Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 15 éves vagyok és fogyni...

15 éves vagyok és fogyni szeretnék. Hogyan?

Figyelt kérdés
162-3cm vagyok és 57-58kg. Nem vagyok annyira kövér. De undorodom magamtól ha a tükörbe nézek. Szeretnék 5-10kg leadni. Hogyan kezdjek neki? Milyen sportot ajánlanátok? Heti 2x Táncolok.

2014. dec. 28. 21:00
 1/7 anonim válasza:

nézd végig ne tökölj NÉZD VÉGIG

https://www.youtube.com/watch?v=NCyBbD_Kxzo

tánc mellet hasznos lessz

2014. dec. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.Nincs rá szükséged, önértékelési problémáid vannak.
2014. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hegedűs Nelli válasza:
100%
Szerintem, arra figyelj oda hogy mit eszel. Az jó ha táncolsz mivel az sok kalóriát éget el. Ha vacsira nem eszel kenyeret tésztát krumplit ilyesmit, hanem mondjuk egy joghurtot vagy natúr húst salival akkor az már jó. Próbáld meg azt a mennyiséget amennyit eszel azt egy kicsit lecsökkenteni és máris jobb lesz, valamint az édességen csökkents szerintem csoki helyet egyél meg egy almát vagy valami gyümi amit szeretsz meg lesz az eredménye és ami nagyon jó még a zöld tea persze nem a cukros hanem a filteres! :)Én fogytam ezzel a módszerrel, remélem tudtam segíteni :)
2014. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
13 napos diéta,vagy new yorki diéta, ha komolyan ilyen drasztikus fogyást szeretnél:)
2015. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Járj úszni! A legjobb módszer fogyás esetén. Hihetetlen, mennyi kalóriát elégetsz vele! Többet ér mint a futás, vagy bármilyen más sport. Ezen felül nagyon feszes leszel, az alakoddal is csodát tesz. Nem csak elégeti a kalóriákat, de sportos és izmos leszel.

Nekem bevált!

2015. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A paramétereit alapján nem kene fogynod, de sportolni sportolhatsz az jo dolog! Es ne a média által képzett "ideál"hoz hasonlitsd magad. Ha önmagad sikerül elfogadnod, nemcsak magad fogod szépnek latni, hanem a világot is! Olyan sportot űzzél ahol kevésbé érzed magad rossznak. Ha frusztrál a kinézeted, ne kondi terembe, uszodába menj, mert az meg ronthat is. Futás, túrázás bicaj es nem spining! Es a legjobb egy pasi beszerzése aki javít az egodon!
2015. jan. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, a "paramétereid" rendben vannak. Sportolni azért lehet persze, sőtt.
2015. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!