Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan tudnék nagyon gyorsan...

Hogyan tudnék nagyon gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés
Otthon folyton cukkolnak azzal a tesóim h dagi vagyok, eddig nem izgatott mert nem éreztem magam annak de a minden napos cukkolásoknak hála mára már elhittem és szeretnék ezen változtatni. Ha valaki tud, az segítsen! FONTOS lenne!! Előre is köszönöm :)

2014. dec. 24. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyorsan nem lehet fogyni,illetve lehet de az nem tartós,és vissza is jön,akár dupláján.

[link]

2014. dec. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne egyél..
2014. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
79%
Egyszerre keveset eszel, napi 4-5 alkalommal, kevés cukros kaja, kevés zsíros kaja, sok gyümölcs,zöldség, és heti 4 max 5 alkalommal aktív egy órás mozgás. A hangsúly nem a mértéken, hanem az állandóságon van. Rendszeresen mozogj folyamatosan. Itt nem súlyzózásra gondolok.
2014. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:) de a GehZurHölle de a te tanácsodat nem hiszem h meg fogom fogadni;)
2014. dec. 24. 14:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem is vagy túlsúlyos csak a tesóid beszélték ezt be neked?

Szüleid mit mondanak?

2014. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

hány kg/ hány cm?

még mielőtt bármibe is belekezdenél.

2014. dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom h az vagyok-e... a tesóimhoz képest dagi vagyok és csak ennyit mondanak..

15 éves 65kg és 168centi

2014. dec. 26. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:

A tesóid barmok, hogy őket is ráébreszd erre, játszd meg az anorexiást! Mutogass mindegyiknek csontsovány lányok képeit, hogy hamar olyan leszel te is, mert nincs annál szebb, ha kiállnak a bordák. Kezdj el az asztalnál számolgatni kalóriákat és centizd ki az adagokat.


Az ilyen piszkálódások kergetnek egy csomó lányt táplálkozási zavarokba.

2014. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kezdek pszichopatáskodni mert anyámék így is azt hiszik h pszichopata vagyok... de azért köszi :)
2014. dec. 26. 19:31
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor már nem mindegy?
2014. dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!