Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 15/l vagyok164cm magas vagyok...

Orsikacs kérdése:

15/l vagyok164cm magas vagyok es 56 kg. Vajon kover vagyok? Jo ideje nm eszem kenyeret sem semi liszteset vagy zsirosat es edeseget is nagyon keveset, tobnyire zoldsegen es alman meg narancson elek es eleg sokat mozgok megsem fogyokTi mit ajanlotok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy az alma és a narancs nagyobb mennyiségben mégis csak cukor bevitel.


Ha zsírt ennél, akkor a szervezeted használhatna zsírt, ráállhatna például ketózisra. De ha nem eszel zsírt sem, akkor.. gyakorlatilag így alig eszel, a zöldségekben minimális tápérték van, persze rost és vitamin bevitel miatt fontosak, de csak körítések.


Hús és zsír, ezekkel tudnál energiát bevinni, hogy működtesd a testedet, hogy 'fűtsd a kazánoka', amik a saját zsírodat is elégetnék. Ha nem izzítod be magad, akkor a saját zsírtartalékod is marad. Lényegében véve.

2015. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 163 centi 53-54 kiló vagyok, előtte énis 55-56 között mozogtam, és NEM VOLTAM KÖVÉR... maximum volt rajtam mit fogni, de az megint más, sokan keverik a kettőt. :) Valószínű azért nem mutat kevesebbet a mérleg, mert a zsír ami lement, helyette izmosodtál. :) inkább centikben kéne megmérned a változást.
2015. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
160cm és 60kg vagyok.Engem is érdekelne valami fogyási trükk. :D
2015. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kövér vagy, hanem izomtalan, sőt lehet hogy zsíros is. Izmok táplálásához fehérjét kellene enned, húst, halat, tojást, túrót, zsírszegény sajtot. Nem minden zsír rossz, ha eszel heti szinten egy kis mogyorót, diót vagy mandulát az még segít is a fogyásban, hisz ezek a magvak rengeteg rostot, növényi fehérjét és zsírt tartalmaznak, amire a szervezetednek szüksége van.
2015. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem vagy kövér, a fogyás pedig alkattól is nagyon függ.
2015. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az adataid alapján egyáltalán nem vagy kövér.
2015. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!