Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok 169cm magas...

20 éves vagyok 169cm magas 74kg fogyni szeretnék 12kg legalább Tudnátok segiteni hogy tudnék fogyni? Jelenleg zöld teát iszok nap 3szor és 1,5-2órát szobabiciklizek hetente 5xhasamnagyon nagy nem látom hogy használna amit most csinálok+ keveset eszek

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
1/1 Már az elöbb se volt vicces. Ne egyél keveset hanem a súlyodnak és korodnak megfelelő mennyiség a lehető legjobb minőségből.
2014. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia en is sulyproblemaval kyzkodok mar tobb mint 20 eve nekem sajnos sokkal tobb kg tol kellett megszabadulnom 55 kg ot fogytam le mar masodszorra ,rutinos dietazo vagyok ,ha segitseget szeretnel szivesen megosztom veled az en tapasztalataimat ,privatban kerdez es szivesen segitek
2014. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!