Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Amikor nincs idom hazajonni...

Amikor nincs idom hazajonni suli utan, hanem egybol mennem kell kulonorara, milyen egeszseges etelt vihetnek magammal?

Figyelt kérdés
Fott etelt nem akarok, meert rossz szaga lesz esatobbi. Szenhidratszegenyen taplalkozok, szoval valami olyasmi kene az ilyen napokra. Koszonom elore is.

2015. ápr. 7. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szeletelt zöldségeket vihetnél, esetleg gyümölcsöket is. Amik persze cukrosak, de beleférhetnek igazából.


Az iskolában mikor tudsz enni? Megfelelő ételek esetén 5-6 órát gond nélkül ki lehet hagyni étkezés nélkül, ebben az esetben talán elég lenne ebédelned az iskolában, utána már csak otthon vacsoráznod.


Folyadékot, vitaminokat vagy pár kanál kókuszzsírt közben fogyaszthatnál, illetve egy zöldséges étkezést is beiktathatsz!

2015. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
salata, egeszseges szendvics, esetleg sajtkockak.
2015. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajt, olajos magvak? Én ezt vinném (s még valamit, ami viszont extrém zsíros és csak hardcore ketogénezőknek ajánlom, bár én azelőtt is ettem).
2015. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!