Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nitro Gold Pro Enzy Fusion...

Nitro Gold Pro Enzy Fusion inkább tömegnöveléshez jobb vagy fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Eddig mindig CH csökkentett fehérjét vettem (Nitro Pure Whey Gold Whey Protein Blend) De ma véletlenül a fent leírtat. Súlycsökkenést szeretnék elérni, súlyzós edzések után mindig iszok fehérjét, de úgy hallottam, hogy a CH dús fehérék inkább tömegnöveléshez kellenek, az én esetemben a tiszta fehérje lenne a jó. Vigyem vissza szerteintetek, hogy kicseréljék, vagy ez is jó? 22/L

2015. máj. 28. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebben nincs olyan sok szénhidrát, valószínűleg csak laktózt tartalmaz. Full ch-mentes fehérjét nem igazán van értelme venni, hacsak nem vagy laktózérzékeny. Aminél mondjuk 8g cukor van egy adagban az megint más...


De amúgy is, edzés után nem baj a ch, sőt érdemes edzés környékére koncentrálni a szénhidrátbevitelt.

2015. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!