Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik jobb tömegnöveléshez?

Melyik jobb tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Étrend+ edzésterv rendben van. Azonban nem tudom eldönteni, melyiket válasszam.

Lassú+gyorsan felszívódó fehérje

[link]

[link]

Vagy

Tömegnövelő+ gyors fehérje

[link]

[link]


Vagy ha a PEAK termékei közt láttok jobbat azt is irhatjátok. :-)

17/F


2013. szept. 1. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire is kell? Edzés utánra, estére, reggelre, napközben? Fejtsd már ki bővebben. Nincsenek tömegnövelő proteinek, ugyanolyan protein kell tömegelésnél, mint szálkásításnál. (max annyiban, hogy pl. tömegnövelésnél nem gond, ha picit több ch, zsír van benne a kelleténél. Szálkásításkor már baj lehet.
2013. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám, plusz gyors ch kéne edzés utánra, meg egy multivitamin!
2013. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez edzés után jó lesz?

[link]

vagy ez:

[link]

2013. szept. 1. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik megteszi, jó a dextróz is, ha bírja a gyomrod. De az hülyeség, hogy avval a peak cuccal 10kg tömeget felszedhetsz. Max zsírban. Rajtam például nem dobna 10kg-ot, megehetnék belőle 3 dobozzal is egy hónap alatt, de nem lennék csak pár kilóval zsírosabb.
2013. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legjobb (ha van rá lóvé), ha megy edzés után egy jó tömegnövelő, pl a build up jó lesz és reggelre pedig egy jó protein zabpehellyel. Erre pedig jó a protein fusion.

A lényeg úgyis a kaján lesz, az egész napi étrenden.

2013. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Még azt nem értem hogy edzés napon akkor reggel protein+zabpehely edzés után tömegnövelő. Azonban pihinapokon? Ugyanígy, csak este legyen a tömegnövelő?

2013. szept. 1. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Pihi napon ne legyen tömegnövelő. Nem kell a gyors ch CSAK edzés után!
2013. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!