Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tojasrantottat eszek reggelire...

Trusikaa kérdése:

Tojasrantottat eszek reggelire mar egy honapja fogyokuram alatt es kezdem mar kicsit megunni, valakinek van alacsony kaloria tartalmu megis laktato reggeli otlete?

Figyelt kérdés

#fogyókúra #reggeli #valtozatossag #minusz kilok
2015. jún. 9. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
zabpehely fehérjével
2015. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eheted tükörtojásként is :D Én ebédre és vacsorára eszem tojást, de nem tudom megunni, ha házi. De persze lehet még variálni, sült zöldség tojással, nem krumplis zöldségtócsni, én palacsintázni is szoktam, valahogy vonz, de gabonát nem használok hozzá.

De ehetsz húst is zöldséggel, ha úgy gondolod. De vannak még lehetőségek, csak nem tudom, mik a táplálkozási szabályaid, ízlésed, mennyi, milyen étel kell Neked reggel, gond-e, ha a reggelidben alig van fehérje... Nem is mindenkit laktat ugyanaz. A tojás engem remekül, nehéz is lenne lecserélnem, át kéne dolgoznom az egész étrendemet.

2015. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
"palacsintának" meg lehet csinálni: egy érett banán villával pürésítve +2 db tojás, összekeverni, kicsit felverni, két részletben teflonos serpenyőben süthető.
2015. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Készítsd el változatosabban a tojást.


Szalonnával, húsokkal is feldobható ízre. Vagy eleve tojás helyett állati zsír és fehérje: húsok, belsőségek.


Jó sok zöldséggel! :)

2015. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 l9o9l válasza:
kenyér és víz
2015. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!