Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Esetleg segítenél pár tanáccsal?

Esetleg segítenél pár tanáccsal?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elkezdtem diétázni és leadtam 20 kg-ot , mostanába nem vettem komolyan , ettem többet ,nem érdekelt a dolog visszajöt 6-8 kg , és akarok még tovább menni mert a cél még nagyon messze van ha 20 kg-ot számolunk akkor is kell még minimum 30 kg , csak ötletek kérnék edzőterembe esetleg mit hogyan csináljak , és mit enni az evésben kéne a legnagyobb segítség mert fogalmam nincs hogy mit kéne napi 5-ször ennem ami jó . 1800 kalória fölött nem ehetek egy nap , és minimum 1-szer elmegyek egy nap edzeni , kivéve ha otthon csinálom . Pár ötletet ha kaphatnék örülnék :)

2015. aug. 7. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ne tegezzen
2015. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok mást csinálni nem engedi a ragokat az oldal , de ez legyen most a legkisebb gond.
2015. aug. 7. 19:57
 3/4 anonim válasza:
82%
Ne törődj az egyes válaszolóval, a neten amúgy sem divat a magázódás, ezen az oldalon pedig különösen nem. De hogy a kérdésedre válaszoljak: szokj le a cukros, zsíros kajákról, egyél minél több zöldséget (gyümölcsöt), lehetőleg nyersen, vagy csak minimálisan főzve. A finomlisztes péksütemények, tészták helyett egyél ill. használj teljeskiőrlésű tönkölybúzalisztből vagy durumlisztből készültet, de ezekből is csak mértékkel fogyassz. Emellett sportolj rendszeresen, lehetőleg a szabad levegőn. Nem tudom, mit jelent nálad a napi egyszeri edzés, de ha tényleg fogyni akarsz, és nehezen megy, akkor a napi több óra (intenzív) mozgás sem fog megártani.
2015. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

No azért napi többóra intenzív edzés igenis betenne a legtöbbünknek... Aki rutinosan maratonra készól vagy sokat hegyi kerékpározik, annak még OK lehet, de normál embereknél ez már túledzés...


Kérdező, az edzésben nem én fogok Neked tanácsot adni, az tuti (a Sport, mozgás témakörben vannak hozzáértők, ott elég okosakat szoktak mondani és segítőkészek). Az étrend sem egyszerű, mert sokféle ember van és rengeteg igen eltérő egészséges, hatékony módszerrel fogynak. Szinte mindenkinél jól jön a szénhidrátcsökkentés (főleg a gyorsaké), a sok zöldség, alapvető a megfelelő fehérje- s egyéb tápanyagbevitel... De utána... Hogy,mit zársz ki, az egyéni döntés kérdése, most mondhatok Neked tiltólistát, de miért is tartanád be az enyémet? Pár extrémitást említve (ami sokaknál nem működik, sokaknál pedig szinte csak így megy a fogyás) ehetsz nagyon zsírosan vagy napi egyszer, ha Neked az a jó, ezek még teljesen rendben vannak, ha jól csinálod és nem erőszak, hanem így megfelelő számodra. Azért ezeket a példákat hoztam, mert tipikusan az ellentétét tanácsolják követendő útként, pedig azokat nem feltétlenül kell erőltetni. Nem árt kitapasztalni, az egyedi szervezetednek mi a megfelelő út.

2015. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!