Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ennyi mozgás elég a fogyáshoz?

Ennyi mozgás elég a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem az úgymondd életmódváltást..elhagytam a kenyeret,szénhidrátokat,édességet,sok gyümölcsöt,zöldséget eszem és egészségesebb kajákat. Naponta 1 órát biciklizek és napi 40 percet tornázok Rubint Rékára.. de szeptembertől suli meg diákmunkán is dolgozni fogok és csak napi 40 percet max 1 órát fogok tudni tornázni Rubint Rékára.. eddig vettem észre,hogy fogyok,de a csökkentett sporttal menni fog a fogyás? elég ennyxi mozgás egy napra? 19/L
2015. aug. 18. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány CM/kg? Amúgy elég. Ha meg diákmunkázol meg suli eleve meg nő az alapanyagcseréd.
2015. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
160cm/58kg
2015. aug. 18. 17:25
 3/3 Kövesdi Vilmos válasza:
Elég. Amúgy tudok egy kicsit jobbat! Az az egy órát így kéne eltöltened: ha hegyen/dombon laksz elmész sétálni, ha síkon biciklizni/futni. Elmész a legközelebbi parkba/játszótér közelébe/vípart mellé, elvégzel pár gyakorlatot Rékától (Ha Norbi gyakorlatait megtudom tanulni, akkor mi ez ehhez képes, és mennyivel mássab ezt csinálni, mint mikor izmos fiúk játszótéren edzés néven ugrálnak össze-vissza). Mész még egy kicsit tovább, és aztán haza mész. Többet mozogsz, mintha csak Rékát csinálnàd óràkon át, és utána jobban is fogod magadat érezni. Ajánlott az útvonal változatossága (pl. egyik nap arra mész, másnap erre, harmadnap arra...). És ha csak tudsz, álj (kivétel természetesen az edzés utáni kb. fél óra, de a hátonfekvést jobban ajánlom.)! Remélem tudtam segíteni.
2015. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!