Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A szénhidrátszegény életmódtól...

A szénhidrátszegény életmódtól nem vagytok rosszul?

Figyelt kérdés
3 napja semmi édessé és 3 előtt egy picike barna rizs.Utána csak hús.Nem érzem jól magam.Csak Én vaghyok ezzel így?
2010. márc. 10. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
én így voltam ,de mikor rosszul voltam inkább tornáztam egyet rékára, vagy kiittam a csapot, almát ettem, de úgy 2 hét után teljesen megszűntek a rosszullétek, és fogynak a kilók;)
2010. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nézd meg ezt az oldalt, itt ki tudod számolni, hogy mennyi szénhidrátot kell fogyasztanod naponta, hogy ne legyél rosszul. Szép napot!

A link: [link]

2010. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reggelire nyugodtan megehetsz valami pékárut,a legjobb a teljes kiőrlésü,de ha sima zsömlét eszel sonkával,zöldségekket,hussal akkor sincs semmi. Teljesen nem kell és nem is szabad megvonni.
2010. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!És ti teljesen kivontátok a cukrot?Nekem az hiányzik de nagyon!
2010. márc. 10. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam teljesen kivonni a cukrot, de tényleg hiányzott. Mivel sok rosszat olvastam az édesítőszerekről, ezért kompromisszumot kötöttem. Pl. Kávé 2 cukor helyett 1-gyel, ezt már meg is szoktam. Néha egy kis csoki vagy süti, de mindig a nap elején.
2010. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem, bár reggelire zabpelyhet eszem. ha ritkán vétkezem, inkább akkor vagyok rosszul. évek óta így élek, nagyon bejött ez az életmód.
2010. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó:És semmi cukrot nem eszel?Fogyókúra miatt kezdted el?Én nagyon kívánom az édességet úgyhogy túrót fogok enni édesítővel.Leírnád légyszi hogy miket eszel?Köszönöm
2010. márc. 11. 08:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha én csinálnék ilyen diétát, akkor valószínűleg minden nap elájulnék. Voltam egyszer egy komplex kivizsgáláson, ott kiderült, hogy a szervezetem nagyon hamar lebontja a cukrot. A vércukorszintem a normál érték legalsó határán van. Mindig is sok édességet ettem és sosem híztam tőle. Pont a leírtak miatt. Viszont amikor megszületett a lányom és már elmúlt 1 éves, kiderült, ő is imádja az édességet (ő szintén nagyon vékony), ezért én szinte teljesen lemondtam róla, mert mindig azt éreztem, hogy a gyerekem elől eszem el a kaját. Többször szedtek össze a nyílt utcán ájultan és kiderült, hogy emiatt. Szóval vigyázzatok az ilyen diétákkal, mert nagyon haza lehet ám vágni vele a szervezetet! A sok fehérje meg rommá vágja a veséket. Semmit nem szabda megvonni, az adagokat kell csökkenteni, valamint örök alapigazság, hogy ha a kalóriabevitel csökken, akkor a testsúly is csökken.
2010. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem csinálom annyira durván

Reggeli:1 rozsos zsemle sonkával,paprikával

Ebéd:Csirke+jázmin rizs(ebből keveset)

Vacsora:Husi+savanyúság

Gyümölcsöt szem 1-2.De semmi édesség.1 hete csinálom és már lement fél kiló:)

2010. márc. 12. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!