Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Egy hét alatt 4 kg-ot fogytam....

Balatka kérdése:

Egy hét alatt 4 kg-ot fogytam. Ez rendben van?

Figyelt kérdés

Napi 5ször étkeztem, három alkalommal futottam és ugyanennyiszer szobabicikliztem. Nem voltam éhes igazán soha, csak az étkezések előtt, egyébként jóllaktam, főleg ebédkor.

181 cm vagyok és 95 kilóról lettem 91.

Előtte rengeteg kenyeret és pékárut ettem. Most meg ugye semennyit.

Nyugtassatok meg, hogy ekkora tömegből, ez a 4 kg az első héten belefér és normális.


2015. okt. 27. 21:57
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem gond. Gondolj bele. Már csak a sok kaja nem nyomja a mérleget+ezzel sok kalóriát elvonsz magadtól. 95ből nem tűnik annyira soknak, mint például 50kgból...
2015. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez belefér. Némi zsír, salakanyag és sok víz távozhatott. Szénhidrátcsökkentésnél simán lehet elég sok vizet veszteni pusztán a glikogénraktárak által megkötött mennyiségből... Persze kérdés, mennyit ettél eddig és most, én csak azt ismerem, amikor az ember nagyon kevés szénhidrát fogyasztására áll át, az elég impresszív szokott lenni. Ezt még meg lehet támogatni mozgással... S minél magasabb és izmosabb az ember, annál nagyobb lehet a glikogénraktárakból kikerülő víz.
2015. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:

szia


mérd minden reggel és excel táblában vezesd + táblázat, nagyon jól ki fogja rajzolni ha tartod a bevitt kalóriát és nem csalsz, amúgy normális a nagyrésze víz és izomglikogén nyugi, pláne ha elhagytad a sót is nagyobb részben, de mivel már nem eszel pékárut és kenyeret, így mondhatjuk hogy máris kevesebb sós kaját eszel,



tök normális nyugi, be fog állni a súlyod és a súlycsökkenés nomrális ütemre

2015. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én 60kgból fogytam első héten 3at , ez teljesen normális inkább örülj neki később aztán úgyis be fog lassulni :D
2015. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!