Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit tegyek, hogy újra a régi...

Mit tegyek, hogy újra a régi lelkesedésem legyen és megint fogyjak?

Figyelt kérdés
Augusztus elején elkezdtem életmódot váltani és sokat sportolni. 61kg voltam (158cm),december elején pedig 53.. sokan meg is dícsértek az eredményekért,látszott is rajtam,arcomon,ruháimon minden hol :) Nagyon örültem neki és büszke voltam magamra. Viszont az utóbbi időbe eltűnt a lekesedésem..decemberi hónapban volt kb 6-7 nap(karácsonnyal együtt),ahol szó szerint telezabáltam magam,a sportot is kihagytam.. aztán most január elejétől megint volt 3-4 nap ilyen.. most 54 kg vagyok,de még szeretnék fogyni/formásodni és nem értem el még,amit szerettem volna. Úgy gondolom sosem fog sikerülni,de ha nem mozgok és zabálok bűntudatom van,mert tudom,hogy lerombolom az eddig elér eredményeimet. Mivel lehetne újra jó a lelkesedésem,motivációm? 19/L
2016. jan. 9. 21:19
 1/2 klara0504 válasza:

A célod félig elérted, sikerült fogyni, nem is keveset és a többiek ezt észre is vették.

Emlékezz arra hogy mit szóltak mikor megláttak téged. Képzeld el hogy mit fognak akkor szólni ha eléred a célodat.

A karácsonyi időszak mindig vízválasztó hiszen nagyon nehéz ellen állni a különböző finomságoknak; de a fogyókúra közben néha, mindenképpen szünetet kell tartani, hogy ne golyózzon be az ember.

Sportolj a barátaiddal. Akkor egyszerre érzed jól magad, van közös program és még fogsz is.

Fontos! Ne vidd túlzásba a fogyást,fontos hogy jól érezd magad a bőrödben,de fontosabb az egészséged is. Vigyázz magadra. Sok sikert kívánok! :)

2016. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 klara0504 válasza:

Még valami eszembe jutott:

Nem kell megválj feltétlenül minden jótól.

Elég csak annyi hogy kevesebbet eszel.

Te tudod hogy kb mennyit eszel pl.: ebédre. Annak az adagnak csak a felét edd meg. Hidd el fogyni fogsz tőle.

Ha megkívánod az édességet pl.: tábla csokit akkor ne tábla csokit egyél, hanem egy túró-rudit. Ha szeretnéd hogy hosszú távú legyen a fogyásod (meg is maradjon a súlyod) akkor nem fogsz rövid idő alatt lefogyni.

Viszont ahogy az elején te is leírtad ez egy életmód váltás ami örökké tart.

Én is ezt a módszert használtam és 9kg-adtam le 3 hónap alatt, mellette sportoltam. És ugyanúgy étkezem, nincs hiányom.

Én nagyon sok kenyeret ettem azt helyettesítettem teljes kiőrlésű illetve más dolgokkal.

Te is tudod hogy mi az amiből sokat eszel, ha úgy érzed hogy túl sok, helyettesítsd.

2016. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!