Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update-esek! Van itt valaki,...

Update-esek! Van itt valaki, aki a régi kódokkal él?

Figyelt kérdés
Kb.10 éve ismerkedtem meg ezzel az életmóddal,és 5 évig éltem így.Ezalatt minden kedvenc ételemet,sütimet átreformáltam,csak zabpelyhelylisztet,néha Norbi lisztet és édesítőt használtam,de minden maradt a régiben,illetve 15 után már csak zöldség,tojás,hús,stb.Heti 5x 30-40 perc mozgás.Le is ment 3 hónap alatt 12 kiló.Aztán 5 év után elkényelmesedtem,és vissza is jött mára kb.10 kiló.Mozgás alig,esti nasik,stb.Most lett elegem,mert nagyon nem érzem így jól magam,viszont elakadtam,ugyanis azóta már szinte csak a Norbis dolgokat lehet enni.Ez komoly?Ha akkor sikerült,most nem fog,csak ha az Update-et veszem mindenből?Példa.Virsli,füstli.Volt,hogy ezt vacsiztam rendszeresen,igen,tudom,hogy szemét,mert mű,meg mittudomén mi van benne,de fogytam vele.Ahogy az ebédre készített rakott,krumplitól,hétvégén a fincsi tortáktól.Most tényleg felejtsem el?Csak olyanok írjanak,akik így étkeznek vagy van tapasztalatuk.

2015. szept. 2. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer bevált a régi Update, most is be fog. Minden más csak marketing.
2015. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyrészt egyetértek az elsővel. Viszont minél idősebb az ember, annál nehezebben mennek le a kilók.
2015. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez nem norbi módszer, hanem szénhidrát diéta, csak norbika úgy adja elő, mintha az ő találmánya lenne

továbbá a termékei tele vannak egészségtelen vackokkal és még hozzá drágák is

2015. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Milyen a régi kód? (Ugyam én az újat se találom, de ez szi.patikusabb)
2015. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is így láton,hogy a mostani rendszer inkább csak marketing.És a korral is járhat,ha valami már nem olyan,mint 10 éve.:) De azért abban biztos vagyok,hogy egyikőtök sem él konkrétan így.:) De legalább válaszoltatok.Utolsó,te írtál ki kérdést ugye?Itt is annyit tudok írni,hogy nagyon hosszú folyamat,nincs sok szabály,és neked kell kitapasztalnod,hogy értsd mi hogy megy.Mert ez nem egy diéta,ami tart 10 napig,le van írva mi merre,hanem egy életen át tarthatod,és magadnak kell személyre szabni.De ha itt vagy priviben leírod egy átlag étkezésedet,én bekódozom neked szivesen,és azt is elmondom,hogy min változtass a receptnél,ha meg akarod enni adott időben.:)
2015. szept. 2. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!