Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fog. Gátló mellett is hatásos...

Fog. Gátló mellett is hatásos lesz a diétám és az edzésem együtt?

Figyelt kérdés
Először is sziasztok! Azzal kezdeném, hogy sosem voltam egy hú de nyeszlett lány, de kövér sem. Tehát 175 magas vagyok és 72-73 kg voltam, ami szép arányosan oszlott el rajtam. Pár hónapja szedek fogamzásgátlót és mivel nincs mérlegem, csak kb 3 hete láttam meg, hogy 78 kg lettem. Szénhidrátszegény diétán élek azóta, edzeni és futni is járok. Ősszel (szerintem amikor elhízhattam) is jártam rendszeresen futni, mégis meghíztam. Nem zabáltam össze-vissza csokit, de nem is nagyon figyeltem arra hogy mit eszek... Olvastam hogy a fog.gátló a hormonszintem levitele miatt nem igazán engedi hogy izmot építsek fel, azaz sokkal több energiámba kerül, mint annak a nőnek aki nem szed, valamint a vizet is visszatartja. Na most a kérdésem, hogy esetleg valaki gyógyszer mellett is tudott fitnesszelni? :-) 25/L
2016. márc. 24. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már egy ideje sportoltam rendszeresen, mikor elkezdtem szedni a bogyót (Altforalle). Nálam semilyen mellékhatása nem volt/nincs, így nem is híztam, az edzés is ugyanúgy ment, szóval szerintem nem feltétlenül igaz mindenkire a mellékhatás a hízásról meg a nehezebb fogyásról vagy izomépítésről.

Szóval szerintem nyugodtan próbáld meg a diétát, de tényleg figyelj rá, hogy mit eszel, meg a sport is legyen rendszeres, aztán kiderül. :)

2016. márc. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást :) épp most megyek edzeni :)
2016. márc. 24. 07:18
 3/3 anonim ***** válasza:
az izom epitese a tesztoszteron mennyisegetol fug. nem tudom hogy a tabletta csokkenti-e ezt vagy esetleg nincs meg a megfelelo feherjebevitel(1-1,5 gramm/testsulykilogramm)
2016. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!