Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire lenne hatásos a...

Mennyire lenne hatásos a diéta mellett a futást komolyabban elkezdeni?

Figyelt kérdés
Elmondom mire gondoltam: Szénhidrátszegény, kalóriaszámlálós diétába fogtam, napi max 1400 kcal, de inkább 1200 körül. Viszont ez így nem lesz elég, valami sportot muszáj lesz elkezdeni. Érdemes a futással kezdeni? Jó eredményeket lehet vele elérni? Mert a futóknak olyan jó alakjuk van:D Azért kérdezem, mert sokan inkább kissúlyzós edzést, aerokbikot ajánlanak mert hogy az izmot is épít, meg zsírégető tartományban tartja a pulzust. Nektek mi a véleményetek?
2015. okt. 26. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

A futóknak jó alakjuk van? :O Ízlések és pofonok. Szerintem inkább olyan mozgást válassz, amit szeretsz, viszont ha edzel, akkor nehogy 1200 kcalt egyél, az rém kevés. Vagy annyira pici vagy, hogy ennyivel nem fogysz gyorsan?

Izmot nemigen építesz 1200 kcallal, viszont szerintem jó, ha mindenféle izmodat megmozgatod. A zsírégető tartományokban van, aki hisz, van, aki nem, én nem is tudom, miért fontos a fogyásnál, hogy milyen a pulzus, nem attól fog az ember fogyni vagy sem, inkább az étrend számít s hogy a mennyiség hogyan viszonyul az aktivitáshoz s az egyéb kalóriaégetést jelentő jellemzőkhöz. A mozgás inkább az izmok megőrzésében, közérzetben, energiában betöltött szerepe miatt tűnik számomra fontosnak, valamennyi kalóriát is éget, ami még jól jöhet, de ennél jobban rápörögni... Amúgy az aerobot tartják zsírégetőnek, futni pedig más tartományban is lehet, attól függ, mennyire intenzíven csinálod.

2015. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!