Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Igy fogyhatok? Ha igen akkor...

Igy fogyhatok? Ha igen akkor mennyit kb egy honap alatt?

Figyelt kérdés

Ugy gondoltam hogy barna kenyeret eszek vagy teljes kiorlesut reggelire,delutan pedig zoldseget natur csirkevel vagy rizzsel...es inni csak vizet fogyasztok..igy fogyhatok? kb egy honap alatt mennyit?

Tanacsokat elfogadok.



2016. ápr. 1. 20:31
 1/4 anonim válasza:
53%

Hát alapjában véve jó, de mondjuk reggelire inkább egy pohár a frissen facsart narancslevet javasolnám és mondjuk tízóraira a teljes kiőrlésűt.

Meg a rizset inkább kerüld mert az hizlal

2016. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz egyél napi 6x kicsiket bőséges fehérjével,kevés szénhídrátal,kevés zsiral.

Mert így 2 nap és vége lesz...

2016. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen jó. Kissé laza, de ez nem is baj, fogyni fogsz, csak nem olyan gyorsan.

Ha mozogsz is, akkor egy heti -0,5kg-val számolhatsz.:)

2016. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megmondani, mennyit, ha egyszer fogalmunk sincs a kalóriabeviteledről s a kalóriaigényedről.


Ha én azt mondom, rántottát eszek ebédre, honnan tudod, 1 vagy 8 tojásból? A tied ugyanez.


S ha mondjuk csak 20 deka a csirke, akkor esélyes, nem lesz elég a fehérje.

A kenyeret magában akarod enni? Fehérjét kellene bevinni akkor is.

2016. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!