Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha nem eszek pékárut akkor...

Ha nem eszek pékárut akkor mit egyek helyette?

Figyelt kérdés
Ha nem eszek semmilyen pékárut, akkor mit egyek reggelire és vacsorára? Szeretem a szendvicseket, és gyakran az a reggeli/vacsora...viszont nem tudom hogy mivel pótolhatnám, amivel azért el is vagyok néhány óráig..

2016. máj. 2. 21:12
1 2
 1/11 crudy ***** válasza:
8%
Ehetsz rizst, tésztát, zabot, krumplit.
2016. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Zoldseg! Csinalj saltat:-)
2016. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Salatat , bocsi
2016. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyél tojást (rántotta, tükörtojás, lágytojás, főtt tojás) reggelire zöldségekkel. Vagy zöldségeket sonkával, felvágottakkal. ha az nem ad elég energiát, mert olyan az életmódod, akkor ehetsz zabkását gyümölcsökkel vagy szerintem simán belefér a teljeskiörlésű, "barna" kenyér is. Ha nagyon szigorú akarsz lenni, akkor nem.
2016. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Olyat, amit ebédre eszel. Vagy amit szeretsz, az új étrendedbe fér és nem kenyér. A napszak nem számít.

Tojásétel, zöldségétel, hús, túró, sajt, kásák, olajos magvak... Nem tudom, téged mi laktat, mi egészíti ki jól az ebédedet, mit szeretsz, milyet étrendet akarsz kialakítani...


A párom pl. zabkását, sütit, valami jó fehérjeforrást rizzsel reggelizik, amióta lejött a kenyérről (nagyon kenyeres volt. most nagyon rizses). Fogyni bármivel tud, az a vacsorán múlik.


Nálam a magkenyérfélék töltik be a kenyér (pontosabban az étel mellé való "valami száraz, amire akár rá is lehet kenni/tenni valamit") szerepét, viszont általában hanyagolom őket s egyszerűen zöldséget eszem mindenhez. Vagy semmit. Persze ehhez tartalmasabb étel kell, hisz ha a szendvicsedben a kenyér volt a kalóriát adó, akkor ennek elhagyása vagy zöldségre cserélése nem igazán oldja meg a problémádat (kivéve, ha a szendvicsbevalót megsokszorozod s ez működőképes ételt ad). Inkább eleve olyan ételt kell enned, ami tápláló s nem igényel kenyeret.

2016. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem zártam ki hanem csökkentettem a mennyiséget. Vagy helyettesíted a kenyeret abonettel vagy puffasztott rizzsel, vagy vacsorára azt eszed ami az ebéded is volt.
2016. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi szükség arra, hogy annyira elhagyd a pékárut, hogy egy szelet kenyér ne férjen bele vacsorára, az nagyon minimális.
2016. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tojás rizs tészta krumpli a leghízlalóbbak. Ne a szendvicset zárd ki csak másfajta kenyérből edd pl. Teljeskiőrlésű vagy magos. Tízóraizz és uzsonnázz! A szervezeted több táplálékot vesz fel a főétkezéseknél ha kihagyod. Elég rá egy gyümölcs vagy zöldség. A saláták is jók de vigyázz ne legyen tul fűszeres mert leterheli a gyomrod és lassul a tápanyagok feldolgozása. Ebédre kis adagokat egyél leves + második. Vacsira a leves a legjobb. Kerüld ezeket a gyorsleveseket egy kiszacsko felér egy teljes ebéd kalóriájával. Iktass be sportot az életedbe gyalogolj a suliba pl
2016. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a teljes kiőrlésű kenyeret sem engeded meg magadnak? én ilyen nagyon sötét rozskenyeret eszek, szinte nincs is kenyérállaga, na az tuti nem rontja el a fogyókúrát :)
2016. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lidlben lehet kapni Fitt&well ch csökkentett kenyeret, kb.10g/100g a ch, aldiban ch csökkentett cipó, ennek 6g/100g a ch tartalom. És nincs benne búzaliszt. GI-je tuti nagyon alacsony, szerintem ezt nyugodtan eheted, sokáig kitart, lassú a felszívódása.
2016. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!