Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit ehetek ilyenkor tízóraira...

Mit ehetek ilyenkor tízóraira meg uzsonnára?

Figyelt kérdés

tudom hogy a napi5x evés a fontos kis mennyiségben kell enni

de nem tudom mit lehet/mit nem lehet ilyenkor enni



#fogyókúra #étrend #szénhidrátmente diéta
2016. máj. 8. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
A szervezet ugyan úgy működik mint egy motor. Akkor működik ha adsz neki üzemanyagot. Az üzemanyag jelen esetben az étel amit megeszel és ennek a mennyiségét kalóriában mérjük. Ha túl sokat viszel be akkor hízol mert a felesleget elraktározza a szervezet, ha keveset akkor pedig elkezdi lebontani először az izmokat utána pedig a már korábban elraktározott zsírt. A lényeg, hogy egy átlag ember ha napi 2000 kcalt eszik meg akkor stagnál a súlya. Ha ettől kevesebbet akkor beindul a fogyás. Ha még e mellett elkezdesz mozogni akkor még többet is ehetsz. Én egyébként reggelire tojást szoktam enni jó sok zöldséggel mert nincs benne sok kalória, viszont sokáig jól lakottnak érzem magam.
2016. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én müzliszeletet, gyümölcsöt, natúr joghurtot, zöldségchipset (zeller, cékla, paszternák, krumpli nem!) szoktam enni.
2016. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!