Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha teljesen egészségesen...

Ha teljesen egészségesen étkezem, mennyi időközönként ehetek csokit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy hónapja elkezdtem diétázni, és eddig egész jól megy, tényleg nem eszek semmit, amiben szénhidrát lenne KIVÉVE, hogy majdnem minden nap megeszek 10g csokit. Ez mennyire befolyásolja a fogyásomat, belefér, vagy ritkábban kéne? Esetleg soha? Köszönöm a válaszokat :)

2016. febr. 28. 19:31
 1/7 Szabi.L ***** válasza:
Ha neked belefér, akkor mehet. Ha megakadnál, akkor legalább tudod honnan lehet faragni.
2016. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te csak húst és olajat eszel? Kb minden másban van szénhidrát.
2016. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgyértem, hogy szénhidrátban szegény ételek. Néha belefér egy kis krumpli, de például sok joghurtot és tojást eszek, zöldséget, gyümölcsöt és húst. Esetleg kukoricát. Sajtokat is néha. :)
2016. febr. 28. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:

A tojás szénhidrátban szegény étel a felsoroltak közül. A többi nem annyira, bár a szénhidrátszegény zöldségekben nincs sok, már ha kis mennyiségben fogyasztod őket.


Nincs olyan, hogy teljesen egészséges étkezés, illetve nagyon, nagyon eltér az emberek fogalma róla, de nem is ugyanaz egészséges mindenkinek.

Ha fontos neked a csoki és nem eszed, az bizonyára egészségtelenebb, mint ha igen. Mondjuk a csokik sem egyformák.


A fogyásodat nem befolyásolja ez a kis semmi, ha nem térsz el miatta a helyes útról.

2016. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Krisz85 ***** válasza:

ez kb olyan kérdés, hogy mint: "leszoktam a dohányzásról, mert tudom, hogy egészséges, jól érzem magam tőle, de milyen időközönként szívhatok el egy szivart?"


remélem átjött amit akartam érzékeltetni, hogy mi a gond a kérdéseddel?!

2016. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
egyél étcsokit az segit a fogyásban persze nem azt mondom hogy egy táblát egyél meg belőle ;)
2016. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 gramm csoki az semmi, ennyit bárki ehet bármikor.
2016. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!