Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Elszeretnék kezdeni egy...

Sweetet kérdése:

Elszeretnék kezdeni egy szénhidrátszegény diétát valaki tud írni egy bevált, kipróbált étrendet?

Figyelt kérdés

#szénhidrát #diéta. fogyás
2016. jún. 19. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Keruld a lisztbol keszult eteleket,es a cukrot.Feher rizst,es burgonyat.Sok zoldseg husok,Jo zsirosak(hiszen a zsir nem hizlal).Keruld a mindenfele cukrozott udito italokat,chipseket,kolakat,edessegeket!
2016. jún. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Személyre szabott étrendet szakértő (hozzáértő) ír,pénzért!

Másik lehetőség, hogy elsajátítod a tudást, hogy össze tudd állítani magadnak! Ehhez van linkem, ha érdekel.

2016. jún. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogod a testsúlyodat, meg általános iskolás szorzás tudásodat...

2gramm*testtömeged szénhidrát,

1-2gramm*testtömeged fehérje,

Minimális zsír...

Ez alapján már egyszerű felépíteni egy étrendet...

Én az egyszerűség kedvéért a gabonafélék szénhidrát tartalmát 70-re kerekítem, tehát 100gramm ban van 70szénhidrát...

Természetesen mindent nyersen mérünk...

A húsokban átlagosan szinte mindenban 20gramm fehérje...

Így máris csak a zsírra kell figyelni...

Zöldséget meg ehetsz kétpofára, de azért a bevitt zsír nagyrésze legyen esszenciális

Halolaj, lenmag, tökmag, olíva.

Aztán ha nem fogysz, csökkented a szénhidrátot...

2016. jún. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Barátod a google... Itt kersgélj:

[link]

2016. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én körülbelül ugyanezt csinálom már fél éve, bár nincs szigorúan előírt étrendem. Annyit teszek, hogy kerülöm a gyorsan felszívódó szénhidrátokat, főleg a fehér lisztet (nagyon ritkán amúgy eszem egy kis kukoricát, kifejezetten azért, mert gluténmentes), emellett kerülöm a cukrot. Nálam ennyi elég volt ahhoz, hogy fél év alatt 17 kilót ledobjak, és érzem, hogy egészségesebb lettem (energikusabb vagyok, jobb az emésztésem, stb.)

Az étrendem általában tojásból, gombafélékből, kemény sajtokból, gyümölcsökből, zöldségekből, magvakból áll össze kedv szerint. Bár nem vagyok egy szakértő, de ez nekem bevált, szóval tudom ajánlani.

2016. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phantunnel válasza:

ajánlom a fehérje porokat nap 1 alkalommal pl

[link] így az egyik étkezésed már meg is van oldva.

2016. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
160g szénhidrát diéta. Keress rá! Ha cukorbeteg és terhes nő is csinálhatja, akkor szerintem nem lehet káros.
2016. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!