Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Összetudnátok állítani nekem...

Összetudnátok állítani nekem egy 1200kcal szénhidrátszegény étrendet?

Figyelt kérdés
Akárhogyan is próbálom, sehogy sem jön össze az 1200kcal. Ha meg netán el is éri a szintet, akkor fehérje, zsír vagy a kettő egyszerre túl sok..

2016. márc. 6. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen étrendre gondolsz? Mennyire szénhidrátszegényre? Azt nem várhatod el, hogy minden makród alacsony legyen (az eléggé egészségtelen is lenne) és meglegyen az 1200 kcal...


Miért lenne sok a zsír, ha egyszer nem magas a kalória s szénhidrátszegénység a cél? Valahonnan kell energia, de emelheted a szénhidrátot is, ha a fehérje már megvan és a zsírt nem akarod... Melyik makrotápanyagból mennyit akarsz bevinni?

2016. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 1200 kalorias az etrendem +-

Feherje kb 110-120

Szenhidrat 50 koruli

Zsir 60 koruli

2016. márc. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fogyózni szeretnék, 68kg-ra szeretnék lemenni.
2016. márc. 7. 14:46
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 elküldenéd az étrendedet?
2016. márc. 7. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:

1. voltam. Rólad ugyan semmit nem tudok, magam számára és a táplálkozás terén szerzett tudásom alapján inkább 20g ch, 80g fehérje, 90g zsír lenne a jó, kevés mozgással (sok mozgással még erősebb koplalás lenne, mint kevéssel). Ketózisban gond a felesleges fehérjebevitel, a kevés ch pedig az éhségérzet kordában tartása miatt van (ez persze más embernél más lehet. engem éhessé tesz a ch, de valamennyi azért kell).

Viszont ha eleve nem vagy ketózisban s nem vagy zsíradaptált sem, akkor eleinte sokkal több fehérje kell (a test nagy glükózigénye miatt), plusz utánaolvasás, hogy ne legyél rosszul.

2016. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ketózisban számít az, hogy mennyit eszünk? (1200kcal vagy csak 600kcal) Nem lesz belőle raktározás? Mert elég nehéz sokat enni olyanokból amiknek kevés a ch-ja.
2016. márc. 8. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
13 napos diétára keress rá
2016. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

nekem konkrét etrendem nincs,mert ugy vagyok vele h nem minden nap eszem ugyan azt ,jo oke h az ebéd az mindig ugyan az az a csirkemell (köretnek sampinyon gomba,hagyma,cukkini fuszerezve megsutve egy serpenyőben) grammra pontosan kiszamolva

de eszem tojást,cottage cheese-t,van egy kis felvágott is,füstölt sajt,zab,mazsola édesítés kedvéért de mértekkel,túró,protein

ugy rakom össze hogy minden nap kicsit mas legyen,minden nap ne legyen egyhangu

ma pl zabot meg mazsolat nem ettem,sem turot,cottage cheese volt,baromfi felvagott hozza,paradicsom,fuszerek,2 tojás,csirkemell (200gramm volt kisütve) nyerse 350 tehát ezt figyeld mert csalóka,200 gramm gomba,90 g cukkini,1 póré hagyma,50 g füstölt sajt

es ettem 5x a mai nap folyaman

2016. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!