Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Az oliva olajba sült csirke...

Az oliva olajba sült csirke mell hizlal?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

A kalóriatöbblet hizlal. A sült csirkemell pedig eléggé lightos étel a fehérjetartalmához s az azzal összefüggő laktató képességéhez képest. De ez mindegy, hisz a dió vagy a vaj sem hizlal, kizárólag a kalóriatöbblet.

Még hormonálisan sincs gond, mert a csirkemellnek nem olyan nagy az inzulinválasza, a zsírnak pedig egyáltalán nincs is.

2016. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Minden hizlal. De ugyanakkor semmi sem. Van olyan kaja, ami egészségtelen (pl zsíros hamburgerek), a csirke nem az. Van olyan, amiben sok a kcal és szénhidrát, de ehető (zsemlék, kenyerek), és még van rengeteg fajta.

Az, hogy a kaja hizlal vagy nem, csak azon múlik, te azzal túlléped-e a beviteli kereted. ez az az összeg kalória, ami elmegy arra, hogy élsz és mozogsz. Ha ezen túl vagy, akkor sem fogsz hízni minimális adagoktól, mivel 9500 kalóriát kell megenni, hogy 1 kg-t hízz.

Namost a csirkemell nem egészségtelen, nem szénhidrát dús kaja.

De ha te egy ilyen kérdést teszel fel, az egyik legegészségesebb fajta hússal kapcsolatban, az már rohadt nagy baj.......

2016. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

a kalória plusz ami hizlal.

Ami miatt problémás ez az elkészítési mód,hogy az oliva olajat nem szokás hőkezelni,hidegen szokás fogyasztani.

hőkezelés hatására ugyanolyan egészségtelen transzzsírrá válik,mint a napraforgó olaj.

Egyszóval kidobott pénz és még egészségtelen is.

2016. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Úgy tudom, van sütésre alkalmas olívaolaj, a szűznek nem jó a hőkezelés.
2016. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Látom nem érted.

lehet sütni az olivával,nem ezzel van a gond,hanem azzal amit leírtam.

Egészséges étrendben sütéshez kókuszzsír megy.

Diétában meg grillezve van a csirkemell,vagy párolva,így nem kell az elkészítéséhez zsiradék.

2016. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de látom te se érted :D én leszarom egészségtelen e vagy nem a kérdés az volt hogy hízlal e :D többieknek köszönöm a választ
2016. júl. 18. 09:06
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Olivaolaj, csirkemell - legalább tanulj meg helyesen írni, ha már kövér vagy!
2016. júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem is értem minek kattint valaki azért ide ,hogy okoskodjon xd Ha nem tetszik ,hogy írok pörgess tovább és tartsd meg magadnak a véleményedet ha már engem nem érdekel ;)
2016. júl. 19. 17:27
 9/14 Alfa1 válasza:

Röviden: nem.

Konkrétan, az egyik legkevésbbé hízlaló proteinforrás. Rádásul, mivel magas a proteintartalma, segít a "telíútodésben" is.

Érdekességképpen említem, hogy most mutatták ki, hogy az olivaolaj nem egészségtelenebb, mint a kókuszolaj. A legnagyobb különbség az, hogy az olivaolajban van koleszterin, cserébe viszont a kókuszolajban telített zsírsavak vannak.

Amúgy a legbiztosabb az, ha zsír, és olaj nélkül sütöd a csirkemellet.

2016. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Inkább zsírt használjál. Korántsem olyan káros, mint az olaj.
2016. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!