Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szafi fitt vagy dia wellness?...

Szafi fitt vagy dia wellness? Melyiket erdemes venni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szafi Fittről már hallottam, de nem tudom, hogy érdemes-e.
2016. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mihez, mikor, kinek? Ez nem így működik...

A szafi fittes dolgoknak lehet értelmük, de speciel én drágállom a bekevert, szinte kalóriátlan cuccokat, inkább eszem rendesen. A kókuszzsírja ugyanolyan jó, mint a többi nem hidrogénezett kókuszzsír... Sokféle termék van, s az emberek is sokfélék...

2016. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a szenhidat csokkentett termekek erdekelnenek, valahogy ugy latom ,hogy szafinal nagyobb a kinalat:)
2016. aug. 31. 07:50
 4/7 K...László válasza:
73%
Ettél már házi füstölt kolbászt? Nehogy kipróbáld, mert rászoksz, és neked veszélyesebb lenne, mint a cigi.:-)
2016. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
falusi vagyok ettem *.* imádom :)
2016. szept. 1. 19:56
 6/7 anonim válasza:
Én a Szafi fittet ajánlanám, mert vettem már mind a két terméket, de Szafi korrektebb sokkal.
2016. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dia wellness-t nem ismerem, de a szafi fitt-eket nagyon szeretem. Finom, gyors és könnyű elkészíteni. Szerintem megéri (nekem). :D
2018. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!