Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Napi 400-600 kaloria bevitelen...

Kvanika kérdése:

Napi 400-600 kaloria bevitelen vagyok. Szerintetek mennyi ido az alom súly elérése? Többi lent

Figyelt kérdés
161 cm vagyok és 85 kg! Rettenetesen kövérnek érzem magam... Kajából nem eszem diétás kaját inkább kalóriát számolok...perpill 9 napja 600 kaloriat viszek be a szervezetembe és mellette tornazom 1 orat plusz napi fel ora orat sétálok is.. 60 kg szeretnek lenni szeretnék lenni..szerintetek igy mennyi idő alat sikerulhet? Csinaltam mar ilyet 3 honapig 97 kgrol sikerult lemennem 70 kgra 3 honap alatt,nem jott volna vissza de mutottek igy nem tudtam mozogni! Most kezdenem ujra!

2017. márc. 27. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
basszus a 600rohadt keves,alapbol egyel annyit amennyi az alapanyagcsered (kulonben meghalsz elobb utobb!!!) Leallhatnak a szerveid ha nem viszed be az alapanyagcseret,ennyi kajaval csoda h még birsz sportolni..Egyel anyagcseremennyiseget,es csinald a sportot amiket leirtal.Inkabb tartson tobb ideig mint h az egeszsegedet kockaztasd.
2017. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont a kétszerese kéne legalább a kalóriabevitelnek.

Semmi értelme annak, amit csinálsz, és abból, hogy igyekszel megmagyarázni, hogy de nem is jött volna vissza, arra következtetek, hogy ezzel te is tisztában vagy, csak nem vallod be.

2017. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyél rendesen, a szervezeted miből éljen? 400 kalóriából?
2017. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért jött vissza, mert műtöttek? Valld már be magadnak, hogy azért jött vissza, mert egészségtelenül keveset ettél előtte, majd mikor visszaálltál egy normál mennyiségre, a szervezeted mindent elraktározott. Ez ezután is így lesz, ha nem emelsz a kalórián. Vagy szeretnél egész életedben 600 kalóriákat enni, hogy nehogy visszahízz?

Nem szabad, hogy a limited 1200 alatt legyen, pláne, ha mozogsz is.

2017. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

SOHA!


Nem a műtét miatt jött vissza, hanem mert éhezésre mindig visszajön... Ha van eszed, tanulsz az előzőből. Ha nincs, akkor halálodig ismételgeted...

Keress rá arra, hogy jojó effektus.

2017. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért jött vissza, mert beindult a jojó effektus. Nem a műtét miatt. Ha normálisan eszel, akkor mozgás nélkül sem hízol.

Én műtét után pl. 5 kg-t fogytam, pedig nem mozoghattam semmit 6 hétig, és ráadásul még több édességet is ettem, mint egyébként.

2017. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt hagyd abba azonnal!


Legalább 1300 kalória, cukor nélkül, nass nélkül, napi háromszorra. Sok zöldség, hús, túró stb.


Ettől olyan beteg lehetsz, amitől ÖRÖKRE beteg maradsz.

2017. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!