Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Gyros tál? Mit gondoltok?

Gyros tál? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, igy neha elofordul, hogy gyros talat ebedelek. (Havonta nehanyszor)


Ilyenkor altalaban kis talat kerek, csak salataval es csipossel.


A joghurtos tejfolos szoszt sosem kerem hozza, mivel erosen intolerans vagyok a tejtermekekre. Sultkrumplit sem.


Ma normal adagot kertem, ez ugye mar nagyobb, es ez csak hus es salata, de buntudatom van, mert tudom, hogy a hus olajos es mindjart itt a nyar. (Ch szegenyen eszek, nekem ez valt be, a feherje es a zsir laktat)



2017. máj. 18. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Saláta és hús. Mitől félsz?
2017. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha igazán ch szegfényen eszel, akkor zsírosan kell, hogy ne koplalj... Semmi gond nincs, ez így teljesen jó.
2017. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en is igy teszek. a gyrostal nem rossz mint veszkaja, ha nincs benne sultkrumpli, meg a millio szosz. En meg a csipost igy kihagytam es inkabb extra zoldseget kerek ra.
2017. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb kajaopció, ha házon kívül ennem kell valamit és csak büfés kajára van lehetőség. Nekem még egy kis öntet és pár szem sült krumpli is belefér, pedig én is igyekszem minél kevesebb szénhidrátot enni. Van benne néhány gramm egészségtelen olaj, de annyira nem vészes, a többi ételemmel kompenzálom. Még mindig jobb, mint a pizza meg a lángos...
2017. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!