Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit gondoltok erről a diétáról?

Mit gondoltok erről a diétáról?

Figyelt kérdés

Reggeli:egy adag zabkása

10 órai:kefír,müzli szelet(az iskola miatt muszály több mindent vinnem mert nem tudok délben ebédelni)

Ebéd:Csirke salátával

Uzsonna:müzli szelet

Vacsora:2db tojas,2db lapsajt,es egy paradicsom.

Emellett heti 5szor 20-30perces kardio+heti három tánc edzés

A célom,hogy nyárra leadjak kb. 10-15 kilót. Sikerülhet. Szerintetek mennyi idő alatt?



2016. szept. 16. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Olvasgass még egy kicsit :


[link]

2016. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Amit én változtatnék rajta:

Reggeli: 2-3 szelet valamilyen kenyér (csirke pástétom, zsírszegény tejföl, zsírszegény margarin), mellé egz bögre zsírszegény tej vagy jogurt.

Vacsora: egy adag zabkása.

A többi az rendben van. A tojást kerüld ha lehet, mert a sárgájában sok szénhidrát van. A tejtermékeknek figyeld a kevés zsírtartalmát, mert az is sokat számít, valamint minél kevesebb cukrot vigyél be a szervezet és be, helyette inkább édesítő szert alkalmazz... Sok sikert! :)

2016. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pontatlanul fogalmaztam,a tojásnak csak a fehérjét eszem meg
2016. szept. 16. 23:56
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

2-es!!! Mi van a tojàs sàrgàjàban? Szénhidràt????????????????


Ekkora baromsàgot honnan sikerült kitalàlnod? Magadtól ment?


Nincs semmi baj a tojàssal, jó reggelinek bőven.(kivéve ha koleszterin szinted magas, akkor kerülendő!)

2016. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

#2 vagyok

Az úgy más, fehéhérjét szabad enni :)

2016. szept. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Megint #2es vagyok

Orvos mondta, nem magamtól találtam ki. Nem kell támadni.

2016. szept. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te jó ég... A tojásfehérje sárgája nélkül értelmetlen, hiszen pont a sárgájában van az összes vitamin és hasznos zsírok (5g/tojás!). Szénhidrát: 0,3 g/tojás. A tojás egészben fogyasztva csökkenti a koleszterinszintet, de egy iskolásnál nem hinném, hogy ez számít valamit.

Az étrend nem rossz amúgy, bár kicsit zsírszegény. Ehetnél leveseket, főtt ételeket is néha, az is kell.

2016. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem bírom megenni a sárgáját,nem szeretem.
2016. szept. 17. 10:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Valóban a sárgája lenne az értékersebb, de ha nem szereted, ez van, meg lehet lenni nélküle, akkor egyél több húst, sajtot, túrót... Főleg zöldséget ehetnél többet, bár nem tudom, mekkora a salátád.

Az étrended jónak tűnik (csak a müzliszelet helyett valami rendesebb ételt egyél, ha lehet... gondolom, minden normál müzliszelet cukros, de amúgyis szénhidrátbomba. jó esetben legalább olajos magvak vannak bennük), de a mennyiség nem mindegy.

2 tojásfehérje vacsorára az elég gyenge, s a többi is iszonyat pici lehet. Sokan 2 falat zabkását esznek, mások 20 deka zabból készítik vagy telenyomják valami kalóriadúsabb dologgal... Fogalmam sincs, mennyi egy adag zabkása, kinek mennyi, nem? 100 és 1200 kcal között biztos vannak reggeli zabkásák.

2016. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

szerintem éhen fogsz halni. ez tényleg kevésnek tűnik. én úgy fogyok, hogy azért eszek is rendesen, talán a vacsora szokott kevesebb lenni, mert tudom hogy este mikor alszok akkor a hasam is kevésbé dolgozik. amúgy csak a sok sportot hiányolom ebből!

futás, valami labdás játék, foci, kosár. engem a kardio nem természetesen mozgat meg, a tánc pedig nem mindenemet mozgatja meg. ha van kutyád sétáltasd ;) nah az megmozgat!! :D

egyébként hány kiló vagy most? magasság? kor?

2016. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!