Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » IR mellé diétás étrend valaki?

IR mellé diétás étrend valaki?

Figyelt kérdés

A neten próbáltam találni, endo dokim ajánlotta, hogy előbb ott nézzek körül (milyen modern már ő is:D).

a 160g diétához keresnék egy táblázatot a lassú gyors felszívódású ételekhez.

Egy oldalt találtam ahol ezt irta:

Reggeli 7-8 óra: 30g CH (lassú felszívódású CH)

Tízórai 9-10 óra: 20g CH (fele gyors, fele lassú: 10g-10g)

Ebéd 12-14 óra: 40-50g CH (20g gyors, 30g lassú)

Uzsonna 16-17 óra: 20g CH (gyors, de kötelező belassítani)

Vacsora 19-20 óra: 30g CH (lassú)


Nekem ez fura hogy este 8-ra is ír.

Évek óta nem eszem pékárút/tésztaféléket ha egy darabka kenyeret eszek azt teljes kiörlésűt.

Párom cukorbeteg így akármit is csinálok édesítőszerrel. Kávé is úgyszintén mégis stagnál volt időszak ahol híztam is.

Fél éve szedek Merckformin Xr 1000-t.

Megköszönném a segítséget táblázat terén :) Esetleg oldalakat ami nektek bevált.


2017. jún. 2. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Én nem vagyok IR-es de nagyon érdekel az egészséges téplálkozás és néhány hónapja bukkantam erre az oldalra,nagyon-nagyon hasznos dolgokat ír amiből teljesen egészséges emberek is sokat tanulhatnak.

Ha jól emlékszem több cikkben is kitér arra,hogy mikor milyen ch ajánlott. :)

[link]

2017. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2017. jún. 2. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem értek az IR diétához, de vércukor- és egyéb problémák miatt jó ideje odafigyelek a szénhidrátbevitelemre. Nem értem, miért "kellene" bármikor is gyors ch-t enni. Szerintem senkinek sem egészséges. Miért ne lehetne csak lassút, több étkezésre szétosztva?
2017. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa, hogy egész napra össz-vissz 15 dkg szénhidrát. Azért kíváncsi lennék, hogy ezt hogy lehet megoldani, főleg mivel az ember nem ehet egyfolytában fehérjét, vagy tojást tojással, meg húst-hússal kellene enni? Egy barátnőm csinálta ezt, pár hónap múlva nagyon lefogyott, de egy súlyzót nem tudott megemelni, annyi ereje sem volt. Szóval ez így egy baromság
2017. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!