Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 30 nap alatt lapos has lehetsé...

30 nap alatt lapos has lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem eszem olyan ételeket amiben szénhidrát van és minden nap csinálok gyakorlatokat hasra és fejére is minden nap többet. Keményen csinálom és a célom hogy 30 nap mulva lapos legyen a hasam . Nincs nagy hasam de van rajta egy kis felesleg.

Hány vagyok 57,6 kg 14 éves



2017. jún. 6. 13:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam utána olvasni de én mások véleményére vagy esetleg tapasztalatára vagyok kivancsi.
2017. jún. 6. 14:34
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit kell fogynod?
2017. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem eszem olyan ételeket amiben szénhidrát van"


És elárulnád, hogy ezt konkrétan hogyan csinálod?

2017. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A szénhidrátokat teljesen kizárni nem tudod.

Ahhoz, hogy válaszolni tudjunk, tudnunk kellene a napi beviteledet, a napi aktivitásodat, magasságodat, testzsírszázalékodat.

Helyi zsírégetés nincs. Normális ütemben zsírból heti fél-egy kg adható le. De ez mindenhonnan. Sokaknál a hasról megy le utoljára.

Harminc nap alatt lapos hasad akkor lesz, ha csak 2-3 kg felesleg van rajtad, és mind a hasadon.

2017. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod és nem is szabad Pontos étrend es edzés kell neked is :)
2017. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A magasságom 162 cm 57,6 kg vagyok nincs sok felesleg a hasamon a szénhidrát nélküli ételeket úgy értem h nem eszem fejére kenyeret makarónit rizst burgknyát ilyesmiket. Köszönöm a normális válaszokat:) tudom hogy nincs helyi zsirégetés csak nálam a hasam ami a legfontosabb 😊
2017. jún. 6. 21:58
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és a napi bevitel 1500 kcal☺
2017. jún. 6. 22:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaaj bocsánat fehér kenyér* és a napi aktivitásom 20-25 perc edzés 1 héten 6-szor
2017. jún. 6. 22:34
 9/11 A kérdező kommentje:
A t9 kijavitotta a kérdésem alatti szövegbe nem fejére hanem fenékre😊
2017. jún. 6. 23:54
 10/11 anonim ***** válasza:

"a szénhidrát nélküli ételeket úgy értem h nem eszem fejére kenyeret makarónit rizst burgknyát ilyesmiket." Majd egyszer nézz utána, miben van még szénhidrát, lehet, hogy meg fogsz lepődni, és kiderül, hogy egész sokat eszel még így is :) De persze ezzel nincs baj, 14 évesen (főleg egy lánynak) nem kellene szigorú diétába kezdeni.

Nekem jónak tűnik, amit csinálsz, ha elég kitartó vagy, meglesz az eredménye. Egyél sok zöldséget, és ne felejtsd el a fehérjét sem (hús, tojás stb.).

2017. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!