Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárig szeretnék megszabadulni...

Nyárig szeretnék megszabadulni 6-8 kilótól. Lehetséges ez megfelelő diétával?

Figyelt kérdés
Körülbelül 6 hét alatt szeretném leadni a fent említett zsírfelesleget magamról. A suli végére, a szabadság kezdetére szeretnék újra olyan vékony lenni, mint régen, hogy bátran hordhassak fürdőruhát. Viszont.... A szívem nem túlságosan bírja a futást/kimerítő edzéseket, ezért kellene valami olyan mozgásforma, ami nyugisan, de hatásosan éget zsírt. Tudom, hogy az 1kg/hét az ideális súlyveszteség, amit jó lenne tartani, vagy kicsit túllépni. Diétázni is fogok, kevesebbet eszek és egészségesen, ezekkel tisztában vagyok, csak tudom, hogy önmagában nem elég. Ezért lenne az a kérdésem, hogy milyen tapasztalataitok vannak? Milyen módszerrel/ mozgásformával lehet hatékonyan zsírt égetni? A hasam és a combom a legproblémásabb, esetleg azokra is írhatnátok tippeket. 15L

2014. máj. 2. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

SZia!

Rubint Rékának vannak olyan edzései ami nem túl megterhelő például 60 és 90 perc helyett csak egy 20 ercet csinálsz meg Nagyon hatásos

http://www.youtube.com/watch?v=J1RHz6Fz33A -ez egy 2x20 perces rész így nem muszáj egyszerre megcsinálni

http://www.youtube.com/watch?v=QoA0PRO7bb0 -ez a legjobb ebbe is 20 percesek és egy 40 perces van

szuper hatékony!

2014. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisebb súlyfeleslegnél, mint ami neked van, az ideális súlyveszteség 0.5 kg/hét.
2014. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerinted mi a fenéért IDEÁLIS súlyveszteség? Azért mert azt azt nem kéne túllépni! De rossz étkezéssel rs mozgással megközelíteni se fogod.

Ehhez vagy 2 hónap kell.

2014. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ideális, aminek a közelében kell tartani. Ha mondjuk egy héten lemegy 1,5 kg, nem esnék pánikba. Így értettem. Néhány hónapja keményen edzettem (amit a szívem nem is nagyon bírt) és 3-4 hét alatt kb 8 kg-ot fogytam. A bőröm nem nagyon tudott igazodni, és csúnya volt a fenekemen. Remélem így érthetőbb :)
2014. máj. 26. 18:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm szépen!! :)
2014. máj. 26. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!