Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tenyleg sok heti 2 kg fogyas?

Tenyleg sok heti 2 kg fogyas?

Figyelt kérdés
Fogyokurazom es most mar vagy 3 hete heti 2 kg fogyok.. sok vizet iszom reggel eszem egy tenyernyi szendvicset ezt 9 ora korul . Majd 3 ora korul 100 grammnyi csirke mellet vagy valami levest eszem.. Delelot meg eszem egy vagy ket muszli szeletet ami 100 kcl.. es minden este napi egy ora torna . Tenyleg sok ez ? Felek nehogy megbetegedjek de nekem nagyon tetszik imez igy h heti 2 kg. 16 eves lany vagyok

#fogyás #heti 2kg
2017. dec. 4. 22:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Muzli*
2017. dec. 4. 22:24
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Hát majd az hogy fog tetszeni, amikor összekaparnak az utcán! Meg amikor elérted a kitűzött súlyt, mégis szarul nézel ki, mert egy csomó izmot veszítettél. Aztán fogyózol tovább, és a végén már csont és bőr leszel. Szupcsi lesz, csak így tovább!
2017. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nwm rosszindulatu komenteket kertem hanem segitseget mert nem tudom mit tegyek...
2017. dec. 4. 22:37
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Arra próbáltam rávilágítani, hogy nem egészséges, amit csinálsz. Vidd fel a napi adagot 1200 kalóriára!
2017. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A fogyókúráknak semmi értelmük! Életmödot kell váltani, amit a későbbiekben is tudsz majd tartani. Mert a fogyókúra, (a nevében is bent) egy kúra, ami x ideig tart, aztán amint visszaállsz a tested is visszaáll, ebből alakul ki az un jojo effektus.

Na szóval:reggeli szendvics az jó, lehetőleg tk, magvas, barna kenyérből de mindegy ez végülis, csak az egészségesebb. Legyen benne elegendő fehéjre(felvágottak, sajt, szalámik) és egyél hozzá sok zöldséget. De nem csak a szendó jó, lehet enni: joghurt + müzli(egészséges vegyes müzli, amiben megtalálhatóak a kükönféle tk gabonák, aszalt gyümölcsök, magvak, olajos magvak, nem az ilyen neszvik) vagy tojás bármilyen formában + tk kenyér + zöldségek stb.

Délelőtt az egy-két müzliszelet nellé dobj be egy almát vagy más gyümölcsöt!

A 3 órás gondolom az ebéd, jó a csirke(a pulyka, hal, sovány marha is), mellé egyél párolt zöldséget vagy salátát, zöldségeket, meg ehetsz ám köretet is(köles, hajdina, barna rizs stb). Előtte fontos a leves, ne csak az egyiket(kivéve ha a leves elég tartalmas, ezesetben nem szükséges a második).

A vacsi viszont lemaradt. A napi egy óra torna tök jó, utána fontos a fehérje pótlása, hogy ne az izom, hanem a zsír menjen le. Tehát edzés után sovány vagy joghurt de még csirke vagy halhúst is ehetsz. Mellé zöldség:) Semmi más és nem kell sok.

A napi egy óra torna nem tudom, hogy miből áll, de ha van időd/kedved elmehetsz mellé kocogni, bringázni is:)

Sok sikert, remélem nem teszed tönkre magad!

2017. dec. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen magas vagy? Hány kilóról indultál?


Sok a heti 2 kg, csak akkor lehetséges, ha az izmaid is sorvadnak és kiszáradsz, vagy akkor, ha 150 kilóról vagy többről indultál.

2017. dec. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem jól eszel, nem jó szemlélettel fogyózol. Semmit nem csinálsz jól.

Inkább menj el edzeni bárhova, személyi edzővel írass mozgás gyakorlatokat, esetleg étkezést, ha ennyire nem értesz hozzá. Csak magad teszed tönkre.

Lehet, hogy vékony leszel, bocsánat, vézna leszel, de nem leszel vonzó, az tuti!

Nemcsak zsírt, hanem izmot is vesztesz így. De főképp izmot.

A műzliszeletek evése meg nevetséges. Televannak cukorral.

2017. dec. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
00:00 koszonom nagyon sokat segitettel , de este tornazom 8 ora fele utana mar semmit nem nagyon tudok enni. Persze nem akkarom azt hogy izombol fogyjak de eddig fogytam mar 10 kg mot es nem izomrol . 110 kg voltam mostmar csak 100 vagyis 99 korul. 168 cm magas vagyok . Persze teljes eletmodott akkarok valtoztatni de viszont eloszor leakarom ezt adni, esetleg meg lemegyek 90 kilora nem lehetne meg heti 2 kg utana meg felemelem az adagom es akkor heti 1 kg ? 10 kg ot kb 7-8 het alatt fogytam de most utolso ket hetbe hetente 2 kg mot fogytam .
2017. dec. 5. 06:13
 9/18 A kérdező kommentje:
Muzli direkt olyan, hogy nincs benne cukor hanem direkt fogyokurasoknak valo
2017. dec. 5. 06:14
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A 00:00-ás tényleg mindent leírt. Én csak azt szeretném hozzáfűzni, hogy igyál napi 2-2,5 liter vizet.


Hány kg a célod?

2017. dec. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!