Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tenyleg sok heti 2 kg fogyas?

Tenyleg sok heti 2 kg fogyas?

Figyelt kérdés
Fogyokurazom es most mar vagy 3 hete heti 2 kg fogyok.. sok vizet iszom reggel eszem egy tenyernyi szendvicset ezt 9 ora korul . Majd 3 ora korul 100 grammnyi csirke mellet vagy valami levest eszem.. Delelot meg eszem egy vagy ket muszli szeletet ami 100 kcl.. es minden este napi egy ora torna . Tenyleg sok ez ? Felek nehogy megbetegedjek de nekem nagyon tetszik imez igy h heti 2 kg. 16 eves lany vagyok

#fogyás #heti 2kg
2017. dec. 4. 22:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen minden nap iszok 2 liter vagy tobbet .. 70 kg korul a celom
2017. dec. 5. 07:30
 12/18 anonim ***** válasza:
Én az elején egy hónap alatt 10 kilót fogytam, pedig 1500 kcalos étrendem volt (fiú vagyok), az elején gyorsabban megy le súly, ahogy ürülnek a glikogén raktárak és ezzel kimegy az általuk tárolt víz is. Meg hát ha kevesebbet eszel, kevesebb cucc lesz a belekbe is.
2017. dec. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem sok ez a 2kg fogyás ekkora súlyfelesleg mellett, ahogy írtad 110kg-ról indultál. Majd be fog lassulni a fogyás amikor már kevesebb lesz a felesleg rajtad úgyhogy csak így tovább és fogadd meg a tanácsát a hajnali válaszolónak :)
2017. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nag a súlyod, akkor ne 1200, hanem 1500 kalóriát egyél egy nap! Havonta(!) 2-3 kg fogyás javasolt. Ha ekkora túlsúllyal rendelkezel, talán lehet kicsit több, de a heti 2 kg mindenképp túl gyors. Ha most 100 kiló vagy, és 70-re akarsz lemenni, akkor kb. egy év diétával számolj!
2017. dec. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A hirtelen nagy mértékű fogyással a bőröd megnyúlik, ugyanis a regenerálódási képességéhez képest gyorsabban megy ki alóla a zsír.

A torna jó, de csak akkor, ha abban vannak feszesítő gyakorlatok is, valamint minden porcikádat megmozgatja.

Ilyen feleslegnél valóban zsírból fogysz, izmozd nem sok van - ezt nem bunkóságból mondom! Amikor kezded elérni az ideális súlyt, akkor viszont kezdj el valami erősítő tornát, edzést, hogy kicsit izmosodj, formásodj, feszesedj, hogy a bőröd se lógjon.

Most még gyorsan megy a fogyás, de majd eléggé le fog lassulni, de ez a normális, szóval kitartást!

2017. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek :) sokat segitettetek:))
2017. dec. 9. 11:45
 17/18 A kérdező kommentje:
Ezt a kerdest ezelott masfel eve irtam ki. Azota leadtam 45 killogrammot 8 honap alatt . Az alakom a nagy fogyashoz kepest nagyon jo lett . Es vizsgalatokon mentem keresztul tobben is es minden jo semmi bajom es verkep stb minden tokeletess. Csak azt szeretnem uzenni a fogyokurazok szamara , hogy aki magaba kezd el fogyokrazni es ugy csinalja ahogy neki jo es ahogy jol erzi magat benne , azokat ne abranditsa ell senki mas befolyasa , hogy nm csinalja jol stb.. mert a leghatekonyabb fogyas az ugy megy ha te magad megismered a tested es ugy csinalod , ahogy neked jo. Persze csak okosan fogyokurazzon mindenki ,kamerjetek ki magatokat es allitsatok ossze , hogy nektek mi a jo.
2019. ápr. 16. 22:52
 18/18 A kérdező kommentje:
Ismerjuk*
2019. ápr. 16. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!