Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Semmi nem segít, évek óta hízom?!

Semmi nem segít, évek óta hízom?!

Figyelt kérdés

5 éve 120 kg voltam, 180 magasságomhoz, elhatároztam, hogy fogyókúrásba és edzésbe kezdek. Fél év alatt semmi eredmény, így elmentem dokihoz. Azt mondta, pajzsmirigyes vagyok. Erre felszívtam magam, és most már 4 és fél éve nem eszem szénhidrátot, cukrot, alkoholt, csak feldolgozatlan zöldséget és csirkehúst. Emellett hetente 3szor edzem 1-1,5 órát konditetemben.

Ennek ellenére egyre dagadtabb leszek. Már 130 kg vagyok. Arra gondoltam, hogy ha a pajzsmirigy erre képes, miért nem csináltak még belőle örökmozgó, vagy energiatermelő gépet?? Teljesen el vagyok keseredve. A ma naptól megfogadom, hogy zabálok, iszom és egész nap ülök/ fekszem. Feladom!


2017. dec. 18. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanról még nem hallottam,hogy valaki valóban alacsony kalória mellett mondjuk legyen 1300/nap és rendszeres mozgás napi 30-60 perc futás plusz súlyzó ne fogyna akármilyen pajzsmirigye is van. Ez csak kifogás ! Fogj egy naplót és írd fel mindennap pontosan,hogy mit ettél, mérd le grammra pontosan és keresd ki a tápértékét,azt is írd fel mennyi szénhidrát,cukor,fehérje és zsír volt az adott ételben. Nap végén összesítsd és soha ne lépje át a napi kalóriád az 1400-at, bár gyanítom kicsit több kalória mellett is fogynál. Figyelj arra ,hogy a napi bevitt cukor adagod ne legyen több 20g-nál. Ha így sem fogsz fogyni egy hónap alatt vagy netán híznál megeszem a kalapom :D
2017. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Jó, de mennyit eszel? Ha valóban igen kevés kalóriát, meg különben is, ha pajzsmirigyproblémád van, tetesd rendbe, mert ez nem mehet így tovább. Nyilván nincs az a betegség, ami mellett ne lehetne fogyni (már ha nem hal bele az ember előbb), hiszen minden körülmények között össze lehet hozni kalóriadeficitet, de van, ami úgy bekavar, hogy előbb szedi szét a tested önmagát, minthogy igazából hozzányúljon a tartalékokhoz, egyszer valaki értekezett nekem arról s elég sokszor hallunk is teljesen abnormálisan működő emberekről, akik tényleg hiába esznek keveset, nem tudnak fogyni, előbb esik le a hőmérsékletük az élettel nehezen összeegyeztethető szintre vagy ilyenek, minthogy beinduljon a normális fogyás. Néha a szervezet durván kevés kalóriából is megvan, persze rosszul.
2017. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Centikben sem fogytál? Izmosabb vagy?


Egyébként így is ehetsz sokat, mivel mennyiségről nem írtál semmit, csak a minőségről.


A pajzsmirigy az anyagcserében játszik szerepet, emiatt van ilyen hatása. Simán elküldi a raktárakba a bevitt tápanyagokat, miközben a működésnél hiány keletkezik, ergo éhes lesz az ember. (Olyan, mint amikor vesz valaki egy csomó benzint, de nem tankolja bele a kocsiba, csak bepakolja, s a kevés tankban lévővel akar továbbmenni.)

2017. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kezelték megfelelően a pajzsmirigy problémádat?
2017. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szedel gyogyszert a pajzsmirigy alulmokodesre?

Ha nem,akkor amiatt hizol

2017. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!