Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 16 kilót hogyan adjak le? 66...

16 kilót hogyan adjak le? 66 kiló vagyok 150 centi, nő.

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyél kevesebbet, mozogj többet
2018. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen de bővebben?:D Mit mozogjak, mit egyek, mit ne
2018. febr. 22. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Futópad biciklizni

Kaján változtass picit feher kenyér zsemle helyett teljeskiörlésű cuccok

Sok saláta

Hal rizs csirke tojás

2018. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Mozgásnak a legjobb, ha úgy csinálod, hogy kardió+erősítés.

Enni bármit ehetsz, fogyókúra szempontjából a mennyiség a lényeg.

2018. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Kis páros vizszintes kocogásban segithetek. :)
2018. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni, konkrétan mi a jó... Amit ajánlott valaki ételek terén, az nem rossz tanács, de én kvázi sosem eszem azokat, amiket ajánl, a tojást kivéve. Rengetegféle jó étrend van, válassz olyat, ami hozzád közel áll. Szinte mindannyiunknak vannak ételei, amiről eszünkbe sincs lemondani. Szinte sosem muszáj.


Válts életmódot s mozogj valamit, olyat, ami megy és tudod csinálni. Nálam pl. esélytelen a kardió, úgyhogy nekem aerob és erősítő edzés van (már amikor). Futni is próbálok, de az a heti 5 percem nem sok vizet zavar. Ha neked megy a kardió, az remek, jót tesz a keringési rendszernek és elég rendesen éget kalóriát.


Ne várj fix receptet (vagy jó, tipikus testépítő szálkásító diéta, heti 3 teljes testes edzés, mellette biciklizés vagy futás, amennyi neked belefér), inkább a saját életmódodat próbáld jobbá tenni, akár drasztikusan, akár kis lépésekkel.

2018. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez jó arány. Miért akarsz fogyni?
2018. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tannácsot :)

Utolsó: azért mert nagyon dagadt a lábam és a vádlim és hogy ilyen kicsi vagyok nagyon gáz:(

2018. márc. 9. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!