Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek milyen volt a mai...

Szerintetek milyen volt a mai kalóriamennyiségem? Reggeli: Knorr csirkeleves Uzsonna: 1 zöld alma Ebéd (1) : 500 ml paradicsomleves sárgarépával, laska nélkül Ebéd (2) : 40 gramm csirkemell alufóliában sütve, vajas párolt zöldséggel

Figyelt kérdés
Súlytartásról lenne szó 16/L 44 kg
2018. ápr. 5. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Erősen koplalós, fogyáskor is sokkal többet kell enni, nemhogy súlytartáskor, fehérje is alig van...

Mennyit ettél eddig, hogy felmerül benned, hogy ez bárkinek elég?

2018. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ennyitől is teltség érzetem van :-/
2018. ápr. 5. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány cm magas vagy?150?
2018. ápr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
168 cm a magasságom
2018. ápr. 6. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 168 cm-hez a 44 kg finoman szólva is qrva kevés.
2018. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem uzsonna volt, hanem tízórai.


168centi vagyok én is, de 60kg, vékony csontozattal, és senki sem tart ducinak, vékonynak mondanak; szóval 44kg irtózatosan nézhetsz ki, már bocs. Legalább 10kg-ot fel kellene szedned!


Ha nem bírsz megfelelően étkezni, akkor keress fel egy orvost, bár te súlytartásról beszélsz, szóval nem szervi oka van a kóros alultápláltságodnak.

2018. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Vagyis valami szinten szeretnék is tömeget növelni, de csak 1-2 kg:)


Milyen étrendet tudnátok nekem ajánlani, ami nem megterhelő a gyomor számára és nagyon egészséges is!

Az volt a gond, hogy az imént egy 3-4 hónapos fogyókúrába kezdtem volt, ami végeredményeképp 5-6 kg-t fogytam az 50 kg-ról..

S ez a fogyokúrám napi 500-600 kalóriából állt, sőt volt amikor kevesebb-ből is. Az esetek nagy százalékában, még jóformán a kalória sem maradt meg, mivel napi, önállóan másfél órát tornáztam, de már az utóbbi 3 hétben nem kezdtem el bírni, mivel a fogyókúra következtében annyicskára lecsökkent az energiám, hogy a torna közepe fele haladva már remegett a lábam s nem bírtam:(((

Mostmár egy hete, hogy abba hagytam a fogyókúrát, de annak következtében úgy összeszűkült a gyomrom, hogy minden kicsi ételt megérez :-/

Ezért az orvos tanácsára napi 5× étkezem és keveset!


Kissé, vagyis inkább eléggé attól tartok, hogyha emelem a kalória bevitelt, tegyük fel 1000-re, hírtelen azokat a kilókat visszaszedném, az 500 kalóriás fogyókúra miatt

Persze ezt az 1000 kalóriás táplálkozást egészséges ételekből állítanám össze!

Egy jó pár ideje teljesen elhagytam az édességet s az egészségtelen kaját!:)))(Persze előfordul egy két nap, hogy egy pici becsúszik)


Javaslatokat és nemi kis tanácsot kérnék! Előre is köszönöm:))

2018. ápr. 6. 18:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne ocska zacskos leveseken elj.
2018. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!