Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Lassan felszívódó szénhidrát...

Lassan felszívódó szénhidrát kellene, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
A zab nekem nem jó... Megeszek egy egész tállal és másfél óra múlva éhes vagyok. A rizst és a krumplit szeretem, csak kicsit unalmasak
2018. máj. 2. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért baj, hogy unalmasak? Nem magában eszed őket. Mindenféle dolgot lehet belekeverni, ilyen szósz, olyan feltét, én a tojásos rizst is nagyon szeretem... A fehér rizs amúgy gyors, ahogy a krumpli is az, bár ez az én családomban nem fontos.


Hmmm ritkán ajánlok glutént, de mi van a tk lisztes dolgokkal? Az is lassabb felszívódású és rengetegféle ételt készíthetsz belőle.

2018. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barna rizs, quinoa, hajdina, köles, amaránt, bulgur, kuszkusz...
2018. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első voltam s most látom, hogy totál kihagytam a saját kedvenc szénhidrátomat. Zöldség. Ha szereted őket, rengeteg szénhidrátot bevihetsz velük, kicsi kalóriakeretnél főleg.

A GI értéküket mondjuk nem tudom, csak azt, hogy nyilván szór, sokféle zöldség van, de valószínűleg nem rossz, főleg, ha megfelelően készíted el őket.

Volt már szénhidrátdús napom, ahol a szénhidrát döntő többsége zöldségből jött... Vannak töményebb zöldségek is, könnyebbekből azért nehéz sok kalóriát bevinni, ha nem akarod kilószámra enni őket.

2018. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!