Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Merckformin 1000mg-os retard...

Merckformin 1000mg-os retard tabletta mellett tartandó szénhidrát diétára tippeket, tanácsokat tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Beszéltem már diabetikussal, a család anyai részén van 2 cukorbeteg és eléggé benne vannak a témában. Szóval nem abban kérek tanácsot, hogy pontosan mi is ez miket nem szabadna ennem vagy miket érdemes, ezeket már nagyon jól tudom. Inkább amivel bajban vagyok az általában a főtt ételek azaz inkább az ebédre, vacsira elfogyasztott dolgok. Ti miket szoktatok enni? Mi az amiből több szokott lenni mi az amit jól elkerültök és a legfontosabb milyen alapanyagokat használtok. Mi is bevetettünk már sok dolgot: teljes kiőrlésű liszt, kókuszzsír/olaj, durumtészta, graham kenyér, de még sem érzem azt, hogy igazán tudnám, hogy milyenek a megfelelő alapanyagok.

Emellett bármilyen tippet, hogy hogyan értétek el, hogy ne azt egyétek amit kívántok hanem amit aznapra szántatok vagy, hogy hogyan inspiráltátok magatokat arra, hogy "újra" elkezdjetek mozogni.

Nyilván nem szó szerint kell érteni, persze biztos nem mindenkinél a mozgás hiány, helytelen étkezés miatt kell ezt tartani, de akinél igen vagy hasonló helyzetben van/volt és már látja a kiutat vagy már kint van belőle annak a tapasztalatai nagyon sokat segítenének.

A válaszokat előre is köszönöm!



#diéta #szénhidrát #cukorbeteg #cukorbetegség #szénhidrátdiéta #merckformin 1000g #mercformin retard tabletta #160g-os szénhidrát diéta
2019. márc. 2. 01:55
 1/1 anonim ***** válasza:
63%
Fejben dől el, mikor diétázom, akkor mindig másnapra előre elkészítem a kaját, és azt eszem, így nincs olyan pl, hogy "jajj meg kéne sütni ebédre a húst, meg zöldséget főzni, inkább eszek melegszendvicset/rendelek valamit stb stb", ha meg nassolhatnékom van, akkor eszek 1-2 almát/ iszok egy fehérje turmixot/ eszek étcsokit.
2019. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!