Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi Update menüt hol tudok...

Norbi Update menüt hol tudok rendelni? Valamint mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Semennyire! Update szemetetek soha!!!
2021. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Norbinak nagyon meg éri ha meg veszed.
2021. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Inkább egyél valami finom, egészséges kaját, ne azt a sz*rízű szemetet.
2021. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Azoktól menni fog a hasad, emiatt fogyni fogsz, de az emésztőrendszered eléggé tönkre teszi. Szerintem inkább készíts otthon ételt, számold a kalóriákat. Olcsóbb és egészségesebb. :)
2021. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha minden áron rendelni akarsz, akkor keress egy erre specializálódott kifőzdét. Nem tudom merre élsz, de a legtöbb megye székhelyben és nagyobb városban már vannak ilyen konyhák. A Norbi Update meg tényleg olyan, hogy őrült felárral veszel meg olyan dolgokat, amik elérhetőek a számodra is, a töredékéért.
2021. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Tele van szójával és gluténnel pakolva szinte minden étele (nézd meg az összetevők listáját bármelyik házhoz rendelős ételénél). Nem ajánlom, akár egészségügyi problémákat is okozhat (nem hiába van egy FB csoport is Norbi egészségkárosultjai néven...).

Például Béres Alexandra oldalán is lehet menüt rendelni. Ha éppen nincs időm főzni, onnan szoktam rendelni. Tudom mit tartalmaz, mennyi kcal és egészséges.

2021. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Neten lehet rendelni.
2021. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Inkább egyél ilyeneket: happy pear youtube
2021. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!