Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A norbi update ebédeknek amit...

A norbi update ebédeknek amit a honlapjukról lehet rendelni mennyi a kalóriatartalmuk? Hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kalória alapján megy ez a dolog, de nekem jobban bejött a kalóriaszámlálós módszer és néha rendelnék norbitól. Főleg hogy rendszeresen mozgok, minden második nap megyek konditerembe. Gondolom nem zavar be, de így egyszerűbb nekem a fogyókúra, könnyebben be tudom tartani, mert olyan mintha rendesen étkeznék. Van valahol ilyen láblázat, hol leírják ezeknek az ételeknek a kalóriatartalmukat?
2014. máj. 12. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem írják le. Én nagyjából 4 éve felhívtam őket, először nem akarták megmondani, aztán bevallották, hogy egy Réka menüben (akkor még volt ilyen, nem tudom, most mi a helyzet) kb. 1800 kalória van. (Az én egész napi kalóriaszükségletem... ha NEM akarok fogyni.) Egy leves és egy főétel volt benne. Dobtam egy hátast, erre kedvesen elmagyarázták, hogy nem ez számít. Pedig de. Egészen pontosan: ez IS számít.
2014. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne tudni legalább körül-belül, hogy mennyi kalóriát tartalmaz. Én kifejezetten szeretem és rendelni is fogok, de csak ha normális keretek között van a kalóriatartalma.
2014. máj. 12. 14:26
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"Az Update ételek kalóriatartalma nem különbözik más étel kalóriatartalmától, ugyanis a szénhidrátot a fehérje javára csökkentjük és mivel 1 gramm szénhidrát kalóriatartalma ugyanannyi mint 1 gramm fehérjéé, ezért nem változik a szám!"


Idézet Rubint Réka oldaláról.

2014. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vedd csak meg, kell nekik meg egy szlovak rendszamos luxusauto.
2014. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azért veszem mert akkora Norbi-fan vagyok. Egyszerűen csak fogyókúrázom és néha jól esik ugyanazokat az ételeket enni mint azelőtt. És egyébként mivel egy adagot eszek egész nap még olcsóbban is kijövök mintha mást vennék. És jól is lakok vele. Szarok rá hogy ki mit csinál a pénzével. Ha én fogyok a kajájától akkor tőlem akár összekötögetheti a húszezreseit és azzal akaszthatja fel magát. Nem érdekel.
2014. máj. 14. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Erdekes mi is pont igy vagyunk vele, fogyaszt, nekunk bevalt a csokkentett szenhidrat, kaloriaszamlalas ezerszer szarabb es erotlen is leszel. Es ha akar 20 audi terepjarot vesz is belole nem erdekel, itt is csak az irigyseg es a joindulat beszel sokakbol, tipikus magyar hozzaallas.
2014. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves kérdező nem tudom hogy milyen körülmények között élsz,de azt tudom mondani saját tapasztalatból,hogy a Norbi Update akkor is működik hogyha csak azt a szabályt tartod be "mikor mit lehet enni". Régebben amikor még nem voltak ezek a mindenféle készítmények én csak ezt tartottam be,és mentek lefelé szépen a kilók.


(Kedves 4-es te is kitalálhatsz egy ilyen diétát,neked is lehet olyan autód.)

2014. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!