Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogyan lehet 5-6 kilót fogyni?

Hogyan lehet 5-6 kilót fogyni?

Figyelt kérdés
Kint élek Angliában és ennyit szeretnék leadni, viszont itt az étrendemet nem nagyon tudom változtatni, mert szinte mindenben van cukor és így időm sincs olyan étrendet összeállítani, megcsinálni ami megfelelő lenne. Inkább mozgásra gondoltam ami hasznos lenne számomra, viszont a futást nem annyira bírom. 20percnél többet nem bírok futni. Ha helyette 1órát sétálnék esetleg felváltva, úgy sikerülne leadni?

2012. aug. 26. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. A fogyáshoz két dolog kell: megfelelő étrend és mozgás. A séta egy 130 kilósnak megfelelő, 6 kg felesleggel nem.
2012. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
A séta jó, kell, de kevés. Én Amerikában éltem, ott is mindent cukroznak. Nincs lehetőséged főzni? Ha nincs, salátát csak tudsz összedobni?
2012. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
56 kilo vagyok. 160cm. Főzni nem nagyon tudok, mert egy lakásban többen vagyunk és a munka miatt időm se nagyon marad rá sajnos. Próbálok odafigyelni arra, hogy sok zöldséget és gyümölcsöt egyek, de ezt inkább az esti órákban tudom betartani.
2012. aug. 26. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! En is kint elek Angliaban. Egyszer 15 kilot adtam le, aztan 10-et. Reggel joghurt vagy zabkasa (porridge), aztan ebedre salata hallal vagy csirkevel. En halrudat ettem legtobbszor 4-5 darabot. Igaz, hogy van rajta panir, de annyi belefer. Ja es sutoben sutottem, tehat 10-15 perc alatt megvolt es a tobbieket sem zavartam. Aztan 3-5 kozott egyszer ettem meg valamit, ami volt, de mindennek a felet. Tehat megsutottem egy pizzat, de csak a felet ettem meg. Utana torna, de aza nem volt rendszeres. Hetvege delelott pedig a kebabot is bevallaltam. Csirke, salata, pita. Ugyhogy ez csak kifogas amit te irsz! Angliaban vagy! Szinte barmilyen kajat megkaphatsz elerheto aron! Annyi halat tomhetsz magadba olcson, amennyit nem szegyellsz. Ugyhogy ne kifogast keress, hanem tessek nekiallni!
2012. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogyni csak úgy tudsz ha az életmódváltás mellett tornázol is. én sem szeretek futni helyette minden nap fél órát tornázom nem sok idő így mindig belefér a napomba és nincs kifogás agyban kell eldönteni és menni fog csak rengeteg kirartás kell hozzá,de hidd el a befektetett munka egyszer megtérül:-) A táplálkozásidra is figyelj oda. Kerüld a fehér cukrot és a fehér lisztet,a fehér lisztből készült kenyeret péksüteményt és a tésztát. Egyél sok zöldséget gyümölcsöt akár a főétkezéseid között. Kerüld a cukros üdítőt igyál helyette vizet esetleg energiaszegény cukormentes üdítőt.

Ne add fel sok sikert!

2012. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!