Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék 7 kilót fogyni a...

Hogy tudnék 7 kilót fogyni a suli mellett?

Figyelt kérdés

Idén decemberben lesz a szalagavatóm és szeretnék lefogyni 50-53 kilóra (157 cm vagyok).


Milyen tornát és ételeket tudnátok javasolni, amik gyorsan elkészíthetők? Ugye a suli mellett nagyon nehéz órákig főzni, főleg hogy idén érettségizek...


Köszi:)



2012. aug. 26. 12:19
 1/3 poiu ***** válasza:
100%
Kényelmesen, éhezés nélkül. Egyél annyi zöldleveles zöldséget, amennyi belédfér, száraz húsokat (én pl. gyakran veszek grillcsirkét, nem túl drága is finom), ne egyél édességet. Ne éhezz.
2012. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem most kéne észbe kapnod, ha nem már nyár elején eszedbe juthatott volna , hogy a szalagavatódra csúcsformába kéne lenned.

A sikeres fogyás nem nehéz , csak kitartás kell hozzá, elárulom a titkát:

- kerüld az olyan ételeket , amik gyorsan felviszik a vércukorszinted ( a gyümölcs is ebbe a kategóriába tartozik) , illetve a magas glikémiás indexű ételeket.

- szénhidrát beviteled minimalizáld

- minden nap mozogj 30-60 percet.


Nekem is idén lesz a szalagavatóm , nyár eleje óta követem ezt a három szabályt , és rengeteget fogytam , kilóba nem tudom meg mondani , mert nem mérem magam , de minden ruhám nagy rám . :))

2012. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Suli után menj el kb.30 percet futni.Hagyd ki a vacsorát.Este csinálj tornagyakorlatokat(Rubint Réka:videón vagy újságból). Hajrá!
2012. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!