Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi Update megéri megvenni?

Norbi Update megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Véleményeket kérek tapasztalatokról, esetleg sikerült valakinek fogynia vele?
2012. szept. 22. 08:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Nem éri meg.
2012. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Parasztvakítás ez az egész norbi updatés szarság.
2012. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

Az a része, hogy kerüld a cukrot és a finomlisztet, helyettük inkább használj teljes kiőrlésű lisztet és/vagy édesítőszert, az rendben van.

Az is rendben van, hogy a napi szénhidrát szükségletedet inkább nap közben, mint estefelé vidd be.


De az, hogy bármiből bármennyit megehetsz a kódoknak és a napszaknak megfelelően, az hülyeség.

Az is hülyeség, hogy zsírból nyugodtan ehetsz sokat és nem kell számolni a kalóriákat ((parasztdiéta).


Az Update termékek árai pedig rablás kategória...

2012. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 pom.pom válasza:
65%
Anykám nagyon nagyon csinos lett tőle, igaz Ő fut mindennap mellé de a norbit azt mondjuk csak így érdemes csinálni ha mellette mmozogsz valamennyit.
2012. szept. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
73%

szülés után hiába tornáztam nem ment le 1 dkg se, megpróbáltam az update-ot, és lás csodát 9 kg fogytam.

persze a tornázást akkor se adtam föl

én csak kenyeret, és rúdit vettem.

a könyvtárból hoztam ki az első 2 norbi könyvet.

(azokba még normálisan ír, ott még talán nem pénz éhesség miatt csinálta)

2012. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Érdemes követni a módszert, de nem érdemes minden terméket megvenni!!! Amit érdemes venni szerintem, az a kenyér és a tészták, már ha ezekről nem tudsz lemondani, illetve a joghurtja és a pudingja. Minden mást könnyedén beszerezhetsz máshol is.


Az pedig NEM IGAZ, hogy azt mondja, h bármennyit ehetsz. Azt mindig kihangsúlyozza, hogy bármennyit ehetsz, NORMÁLIS KERETEK KÖZÖTT!!! Nyilván nem ehetsz meg egy vekni norbi kenyeret 4kiló virslivel vacsira, mert hízni fogsz. Az meg h mi a normális mennyiség, nem lehet egyetemlegesen meghatározni, ugyanis nem mindegy, h hány centi vagy, hány kiló, mit dolgozol, sportolsz-e. De ha valakinek nincs annyi esze, h ismerje a mértéket, annak mindegy.


Nagy divat a norbilejáratókampány, de a módszer működik! Csak ésszel kell ezt is csinálni. Pl. vacsi 6-7ig max. Norbi is azt mondja, h lefekvés előtt 2-3 órával már ne zabáld tele magad.


Nekem anyum és nővérem is fogyott vele, és most én is belekezdek rendesen, mert én tessék-lássék követtem eddig a módszereit- kevés szénhidrát, dután már nem zabáltam édességet...stb. plusz mozgás, és március óta fogytam vele 7 kilót. ÚGY H NEM IS CSINÁLTAM SZABÁLYOSAN ÉS MEG IS SZEGTEM: Szerintem ez magáért beszél!!!

2012. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nem megy a tornával a fogyás, vegye figyelembe, hogy X számú pulzusnál indul be a zsírégetés (nézz utána nem emlékszem pontosan), és ahhoz legalább 30 percet is kell mozogni! (tornatanárom mondta, aki segített fogyni, fiatal a hapsi)
2012. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
Az egész Norbis dolog egy nagy hülyeség. És mi az hogy az a része igaz hogy teljes kiőrlésű dolgokat együnk. Halkan megsúgom a teljes kiőrlésű dolgok ugyan olyan semmire valók. Amit Norbi csinál az csak hülyítés. Aki meg azzal érvel hogy fogyott tőle, az ne bízza el magát, mert még az árát nem tudja, ami később fog kihatni. ;) Tudnék itt mesélni pár embernek. De ha rám hallgattok felejtsétek el Norbit is, és a hülyítését is.
2012. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%

Végtelenül egészségtelen.

Adalékokkal, szójával, gluténnal telenyomott drága hulladékokat árulnak, szinte minden termékük ilyen!


A szója, glutén nem csak káros, valakik rögtön rosszul lesznek tőlük, még kis mennyiségtől is (update esetében nem is beszélhetünk KIS mennyiségről, mert ezekkel dúsítják a lisztet is). A többi ember lassan, látensen lesz beteg ezektől, de update nélkül is eleget esznek, updéttal ezt lehet többszörözni! :(


Fogyni fogyhat vele az ember, mert alacsony glikémiás indexűek ezek a hulladékok, és sok hüly.e sajnos el is hiszi, hogy ezek jók.

De senki sem kényszeríti őket, hogy dőljenek be mindennek..


Lehet szénhidrát és gluténmentesen enni, zöldségekkel, húsokkal, gyümölcsökkel(persze nem abszolút ch mentesen, csak kevéssel, hiszen egy paprikában is van szénhidrát).


Tej még fontos, tele van marha inzulinnal, akinek nem jön be az update mert rosszul lesz vagy nem fogy, az a glutén hatása vagy a tej hatása miatt van.

2012. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon megéri! Sokkal jobban jóllaksz velük, mint a nem norbis verziókkal és nem is hízol. Pl. 2 szelet norbi kenyérrel ki lehet húzni akár estig is, farkaséhség nélkül. EGy csomag norbi penne tészta pl. 3-4 evésre is elég.

Amúgy meg tényleg lehet korlátlanul enni. Pl. virsliből nyugodtan megehetsz akár 10 darabot is, és a főtt tojást is eheted akár éjjel, tízesével...nem fogsz hízni!

2012. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!