Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Aki már évek óta nem jártas...

Aki már évek óta nem jártas az update-ben, minek válaszol ebben a témakörben?

Figyelt kérdés
Most tévedtem ide, és egyesek akkora baromságokat írnak le, hogy az csuda...

2012. aug. 27. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
pont mint te
2012. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az évek óta nem jártas??

Elmondjam, mi történt azokban az években?

Norbi rájött, mekkor pénz van abban, ha rányomtatja a fényképét egy csomó élelmiszerre, ami után jutalékot kap!

Az első könyvében ezt még nem tudta, akkor csak a könyvből meg a módszerből akart gazdagodni, megjegyzem, sikerült is neki. Ami nem baj - mert a módszer működött, viszonylag egészséges módon, átverés nélkül.


Mi van most? Egy halom szemét a polcokon, amiben több az adalék, az állományjavító, meg a tartósítószer, mint bármi másban, sőt, a kalóritartalom is magasabb, mint más hasonló terméknél.

Én elolvasom a terméken a feliratot, mielőtt megveszem.

Szerinted mitől 1-es kód az a túrórudi, amiben közel ugyanannyi szénhidrát, több zsír és több kalória van, mint pl. a Pöttyösben, ha 100 g-ra nézed, csak amit megveszel, abban azért kevesebb mindez, mert a Pöttyös 30 g-os kiszerelés, a Norbi meg 25 g...


És mielőtt elvinnyognád, hogy a zsír a barátunk... nem, nem a barátunk, ha túl sokat eszel belőle, úgy elhízol cukor nélkül is, hogy annyit sem mondasz, update!

2012. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

érdekes, mert eddig 30 kilót fogytam, szóval nem gondolom, hogy igazad lenne.


A sok "baromság" a polcokon pedig segít abban, hogy hosszú távon se legyen hiányérzeted.

És nem, nem ehetsz meg az ő túrórudijából sem 10et, de ha nem csak olvastad, hanem értelmezted is a könyvet, akkor ezt tudnod kéne. Mért zavar, hogy van egy olyan rudi is, amit cukorbetegek is megehetnek? Vagy hogy egy pörkölthöz lehet már enni tésztát, nem csak zöldséget? Vagy hogy van egy kenyér, amit megehetsz?

Ezeket nem muszáj megvenni, és senki nem is kötelez rá, ezért nem is értem, mért zavar téged...

2012. aug. 29. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért zavarja, ahogy már leírta, mert rengeteg adalékanyag van, ami mesterségesen van ugye előállítva és ki tudja miket művel a szervezetedben.


Norbi torna jöhet, de nem ennék az ő élelmiszereiből, félelmetes, ahogy manapság sajnos majdnem minden élelmiszer...

2012. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!