Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek mivel kezdjek?...

Szerintetek mivel kezdjek? Norbi - Duci Tréning-el vagy Norbi - Kickbox 1-el?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, nem kevés felesleg van rajtam, fogyni, és izmosodni szeretnék. A 2 fent említett edzés közül szerintetek melyiket válasszam? Melyik a hatásosabb? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2012. okt. 6. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány cm és hány kiló vagy?
2012. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a kickboxra szoktam ugrálni itthon, és sikeresen le is adtam vele 7 kilót. Most már lapos a hasam végre, és a régi farmerok is feljönnek rám.

Fogyni fogsz tőle, főleg ha a kajára is figyelsz. Én heti 5x csinálom. Eleinte nagyon fárasztó lesz, főleg ha nem mozogsz most sokat. De izmot ne várj tőle, hisz ez inkább aerobic. Zsírt égetni jó, izmot viszont biztos nem növesztesz vele.

2012. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
175 cm 85 kg
2012. okt. 6. 21:41
 4/6 atoth válasza:
Én a Kickboxot ajánlom, de mindenképpen változtasd meg az étrendedet is
2012. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Ennyire nem lehet alacsony az igényszinted.. Én megennék levadászott macskát, galambot mert olcsóbb mint a hús. És ez még 600x igényesebb, mint annak az amatőr szerencsétlennek az edzésvideóira ugrálni..


Norbi kickbox? a kickbox a legröhelyesebb versenysport, még küzdősportolók között is!


Miért nem csinálsz bodyrocktv edzésvideókat? Nem mintha egy 20 éves férfira harcművész vagy önvédelmi képzés és erősítés nem férne rá.


Ezen kívül, táplálkozás. Hús és zöldség alapokra kéne helyezni gluténos, szójás, szénhidrtátdús (az update csak az 1. kettő) disznóhizlalás helyett.


Okkal osztottam az észt, ennyi hiányzik csak az erős, egészséges testedhez.

2012. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
16%
Kezdd terhestornával, aztán duci tréning, aztán van az a kick boxos fickó, aztán a végén egy kiadós GOA buli :-)
2012. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!