Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Milyen mozgást csinálhatnék...

Milyen mozgást csinálhatnék Rubint Réka tornája helyett?

Figyelt kérdés

szeretném csinálni, de annyira comba megy az edzés hogy nekem ez nagyon megterhelő..25éves lány vagyok 92kg 162cm

először megpróbáltam, csináltam egy hétig, a bokáim majd széttörtek, a combom sajog, nem bírtam menni 3napig pedig jól bemelegítettem..csinálném én később a tornát, mert biztosan hatékony, de valami kéne felvezetésnek hogy hozzászokjak a mozgáshoz..évek óta nem sportoltam..


2012. okt. 17. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi kilóval egyedül az úszást javaslom, minden más tönkretenné az ízületeidet. Legalább -20 kiló után kezdhetsz el mást.

Ha esetleg nem is tudsz, érdemes egy oktatót keresni, mert minden más sporttal ártanál magadnak, amikkel meg nem azok nem elég intenzívek a fogyáshoz.

2012. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia! Én is Rubint Réka tornát csinálom, nem tudom neked melyik edzés van meg, de vannak videói 20 perces blokkokkal amik a különböző területekre térnek ki, meg van olyan amin 40 perces van az mindenre kitér. Tudom megerőltető de túlsúlynál elég sok felesleg van a combokon, bármilyen edzést csinálsz muszáj hozzá a lábadat megerősíteni. Nekem is sokszor fáj napokig h alig megyek le a lépcsőn de ilyen az izomláz, ennek örülni kell, mert mutatja h dolgoztál. Hidd el idővel jobb lesz (bár Réka is mondja a videokon h neki is fáj ám).

23N (és úgy írom h 90 voltam eddig 10 kilo ment le, és előtte jóóóideig nem volt sport, úgyh tudom h megerőltető túlsúlyosként de egy idő után megérzed h jobb az állóképességed és könnyebb lesz)

2012. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

RubintRékás edzések az utolsó kategóriás fitnesz szutykok. Miért pont ő?

Interneten találtok Bodyrock tv-t, még az is jobb.


De hogy Jóga, Pilates, Callenetics, Taiji, QiGong ezek így nem ismertek nektek? Arra vannak, hogy ne legyél beteg és gyenge..

2012. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyenlőre ilyeneket ne csinálj.

Menj le 70ig, aztán állj neki ezeknek.

Illetve, mikor ennyi voltam, a duci tréninget csináltam, kb azt bírta a lábam

De kitartás! Én ugyanezekkel a paraméterekkel kezdtem, 92,6kg, 162 cm, tavaly november végén, most 61 vagyok :)

Ha a kaján nem változtatsz, nem fogsz lefogyni. Mozogni, főleg ekkora súllyal nem tudsz annyit, hogy az jelentős kalóriát égessen el.

Ezzel nem azt mondom, ne mozogj :) Mozogj, mert fontos az is, de a fogyás nagy része a kaján múlik.

Ha gondolod, segítek :)

2012. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem az úszás a megfelelő a számodra, mert amilyen paramétereket megadtál a hétköznapi torna számodra inkább porcromboló, és veszély forrás lenne egyelőre. Ha nem tudsz heti rendszerességgel úszni javaslom a biciklizést, olcsó és népszerű. Napi 30-40 km biciklizés jót fog tenni, csak arra figyelj hogy utána, és általában mit eszel egy nap. Nekem jót tett, egy időben fogytam is tőle, de nem tudtam szakítani az alkohollal, és utána visszaszedtem a leadott kilókat. Ha fogyni akarsz ne igyál alkoholt, mert önmagában nem hízlal általában, de nagyon éhes leszel tőle, és bármit felzabálsz a hűtőből.

2012. okt. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
54%

kedves kérdező!

én csak annyit tudok mondani, hogy kitartás, Rubint Réka szavait tudnám neked idézni: A lelkesedés diktálja az iramot, de a kitartás éri el a célt...."SOHA ne feledd el, hogy az álmaidat a vágyaidat helyetted SENKI nem fogja megvalósítani!"

Próbálj tudatosan, edzés mellett táplálkozni, mert tudod:

"Amit eszünk azzá leszünk"

Sok sikert neked! Bízz magadban!

2012. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Rubint Réka szavai.. gazdag vagyok bakker, cumika!


A Sónert meg a Rubint hagyjuk már.. miért az alja népből, celebekből kell kiindulni?

Lövésük sincs edzésről (talán a nőnek van, a másik meg egy egyszerű rendőr..) egy dolgot tudnak, adalékos, jobb körökben mérgezőnek titulált gluténos szójás szemetet eladni, de azt nagyon.


Kérdezőnek normális étkezés kell, mert nem a porcicáktól lett 90 kilós, valóban le kellene adnia (ahogy írta valaki) mert semmilyen mozgástól nem fog felszívódni, elégni a zsírja.


Le kell szokni a kenyérről, gabonákról (müzli, zab) kukoricáról, krumpliról és a tejtermékekről.

Nyilván cukros baromságokat sem eszünk/iszunk, de mesterséges édesítőszerekkel sem ér csalni..


Van zöldség, gyümölcs és HÚS bármilyen formában. Lényeg hogy a testet mentesítsük a gluténtól, sok szénhidráttól és a tejféléktől, mert olyan anyagokat tartalmaznak, amik tönkre teszik a hormon rendszerünket, aztán sír minden cukorbeteg hogy óó jaj nem szeretik az inzulin szurit (apropó, gyógyíthatók lennének ha gondolkoznának és nem csak a mainstream orvosi, gyógyszeripari kamut szívnák magukba). Meg a pajzsmirigyproblémások, mert ugye a glutén sokaknál ilyen gondokat is okoz, óó lassú az anyagcserém, mit csináljak..?

Ugyan azt mint a többi ember, normálisan kéne enni, futás helyett pedig értelmes, egészségfejlesztő edzést keresni..

2012. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
47%

Kedves 09:41!


Lehet, azért jövök Rubint Rékával, mert talán már sok embernek segített lefogyni?- igen!- nem 1 nem is 2 emberről van szó!!!Köztük nekem is!

A kedves kérdezőt csak buzdítani szerettem volna, ezzel.Még ha neki szúrná a szemét az amit írtam..............

2012. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Léteznek hatékony edzések.. én nem értek egyet azzal, hogy ezek elől ilyen divatos szórakozásokkal vesszük el az időt.. nyilván Rékáéknak jó a marketingjük.

Az, hogy segítettek lefogyni mellébeszélés, bárki le tud fogyni csak kerülnie kell a ch dús, gluténos és tejes ételeket. Nagyon komolyan úgy gondolom, hogy a kérdező ezzel a tudással többre megy, mint hogy beálljon a divatos sorba.. de elnézést ha bántó voltam, nem tudom ezt másképpen megfogalmazni. A kár amit a sóbert család okoz a veszélyesnek tekinthető kajáikkal, a vallás amit elindítottak sokkal bántóbb mint nekem néhány rossz szavam.

2012. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7es!


légyszi ezt a mondatodat fejtsd ki nekem bővebben, mert nem teljesen értem, de érdekelne (sajnos)

Meg a pajzsmirigyproblémások, mert ugye a glutén sokaknál ilyen gondokat is okoz, óó lassú az anyagcserém, mit csináljak..?

2012. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!