Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 140 kg vagyok fogyni akarok....

140 kg vagyok fogyni akarok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Én egy 25 éves 140 kg os férfi vagyok.

Fogyni szeretnék cirka 40 kilót.eddig majd 1.5 hét alatt leadtam 5 kilót diétával de azóta megált a súlyom.

Tanácsolták hogy diéta melett mozognom kéne de érdekelne hogy ekkora felesleg melett milyen mozgás jöhet szóba.

továbbá szerintetek a Norbi Duci tréning hatásos lenne?



2012. nov. 3. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
aza 5kilo az víz volt nem zsír, de esetedben még az is jo, mindenképpen visszakell fogni a szenhidrat fogyasztást, minel tobb fehérjét enni és zoldségeket, ezeket lehet bármennyi mennyisegben, rosszat ugysem csinalhatnak ilyen sulyfeleslegnél, legalabb beinditjak az anyagcserét..sportolni hát az úszáson kivul nem igazan jut eszembe semmi, ezt inkabb szakorvossal kellene megbeszélni, h o mit ajanl, ne h valamilyen betegséged legyen végtire..
2012. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Norbival nem mész semmire, szerintem ameddig ennyi túlsúly van rajtad addig, gyors séta meg mehet a súlyzós edzés is:) a kaja sokat nyom a latba, szóval inkább életmódot próbálj váltani és ne diétázz, mert ha belegondolsz akkor diéta után hogy fogsz étkezni? amúgy másfél hét alatt 5 kg. nagyon sok. Koplaltál? mert az nem szabad. a heti 0.5-1 kg a normális. 5 kg az nagyon sok. ne koplalj mert utána visszajön. Gyúrjál és akkor izmos is leszel:)
2012. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Enis 140 kg rol fogytam le ket ev alatt, most 75 kg vagyok, csak en 28 eves nö vagyok :) Az 5 kg masfel het alatt ekkora sulyfeleslegnel teljesen normalis, amiatt ne aggodj, fökent az ugyis csak a felesleges viz, es salakanyag volt. A lenyeg, hogy egyetertek az elöttem szoloval abban, hogy eletmodvaltason kell legyen a hangsuly, es nem dietan, mert tisztaban vagy gondololm azzal, felismerted, hogy valamit nem jol csinaltal, azert hiztal meg ennyire, tehat te magad is tudod, hogy ha ujra visszatersz arra az etrendre, eletmodra ahogyan eddig eltel, akkor ugyis meghizol megint. Jol mondtak elöttem azt is, hogy kevesebb szenhidrat kell, sok feherje, zöldseg, es gyümölcs. Sokan mondjak, hogy a kaloria szamlalas hülyeseg, es hogy nem lehet tartani... Ez nem igaz, elö pelda vagyok ra. Ki kellene szamolnod mennyi az alapanyagcsered, es hogy mennyi kaloriara van szükseged heti fel kilo fogyashoz. Ennel gyorsabban kesöbb ugysem erdemes fogyni, mert az nem igazan egeszseges. Eleinte hamar fog menni, de az normalis. www.orvosilexikon.hu itt mindent megtalalsz ahoz, hogy kiszamold a szüksegletedet, es meg azt is leirja miböl mennyit erdemes fogyasztani, en igy fogytam, sikeresen. A mozgas elengedhetetlen mindenkeppen. Ekkora sulyfelesleggel az a legjobb, ha mindennapi teendöidben igyekszel allandoan mozogni, tehat menj lehetöseg szerint mindenhova gyalog, setalj, lepcsözz stb... Es minden nap legalabb egy orat gyalogolj lendületes tempoban. Ez kezdetnek nem rossz, aztan ahogy fogysz, lehet kezdeni sportolni, ami jol esik... Lehet ez sulyzos edzes, de kesöbb akar futas is. En futok, heti 3x 4x 1 orat, neha több mint 10 km is, ha jol esik :) Soha ne add fel, ne remülj meg ha kicsit stagnal a sulyod, menni fog hidd el, csak idö kerdese. Nem ket het alatt hiztal meg, nem is fogsz annyi idö alatt lefogyni. Kivanom hogy sikerüljön, kitartas!!
2012. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat sok erőt adtatok ezzel ha hiszitek ha nem.Az az igazság szerintem ez a súlyfelesleg azért is maradt rajtam mint sok más sorstársamon mert ahogy hízik az ember egyrészt úgy tunyul másrészt úgy nyugszik ebbe az álapotba bele.

Diétáztam de tudom az hogy kevesebbet eszem az csak ideig óráig elég mert tényleg az elején látványosan lemegy pár kiló aztán megál.

Azt tudom hogy életmódválátsra valamelyest szükség van de ez hoszabb idő.Vagyonőr vagyok.Éjjel pl mostmár nem eszek kenyeret szendvicset hanem joghurtot és extrudált kenyeret az szerintem egészséges és nem is hizlal annyira.

Egyenlőre a sétát beiktatom úgymond beindításnak meg kipróbálom a norbi duci tréninget mert azt olvastam hogy az nem károsít ilyen nagy súlyfeleslegnél hanem beindít aztán ha majd bírnám szusszal az edzést átérni valami keményebb fitnesszre és majd kocogásra és futásra.


Köszönöm mégegyszer a válaszokat.

2012. nov. 3. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Szívesen látnánk a Cukornád nevű csoportban facebookon, ha van neked, sok fogyni vágyó és lefogyott ember is van! :)

3-as: téged is szívesen látnánk, sokunkat érdekelnél és feldobnád az akaraterőt is, ha van kedved meg facebookod! :)

2012. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
11%
azért látod a kukid? :O
2012. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves kérdésed.

Eddig is láttam eddig is jól működött a szerszám ha gondolod meg is nézheted :)

2012. nov. 23. 00:56
 8/9 anonim válasza:
A duci torna hatásos. Az édesanyám augusztus óta 112kg ról 99 kgra fogyott. Az étkezése: üzemi konyha. Szóval hajrá, és sok sikert!
2012. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, hogy már elég rég írtad ki a kérdést, de szeretném tudni, hogy sikerült-e lefogynod?

2015. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!