Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Holnaptól rendeltem Update...

Holnaptól rendeltem Update menüt. Kb. mikor várható a futár?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2 hétig ettem csak, de hozzám mindig reggel fél 8-kor állított be.
2012. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Gluténos drága sz.arra van pénzed?

A pénz feléből én főzök Neked egészséges kaját akár az otthonodban hogy lásd milyen IGAZI alapanyagokat használok és nem ocsmány, fogyasztásra igazából nem is alkalmas sz.arokat. Ennyi pénzért amúgy a gastroyal paleo kajáit is rendelhetnéd, csak 200 milliószor egészségesebb lenne, ugyan úgy ch szegény.


Különbség, hogy a gastroyal megcélozta a gazdag paleós közönséget akinken van eszük, ezért paleóznak az Update meg megcélozta a gazdag hü.lyéket, már elnézést.

2012. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 sleki válasza:
Hozzánk reggel 8 után szokott érkezni.
2012. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hozzánk jött már fél7kor is, de lehet vele beszélni, neked mikor jó!
2012. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Serviens válasza:
Könyörgök NE EGYÉL ILYET !
2012. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%
Ne edd ezt a szart.... ha kell én is segítek neked főzni... de ezt inkább neeee... szarul leszel tőle, meg a pénztárcád is... inkább egyél zacskós levest, de ezt a szart inkább ne várd
2012. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 thumbarumba válasza:
100%

Legkésőbb 11-ig minden nap kiviszik.

Én 4 hónapja eszem és mozgás nélkül fogytam 13kg-ot.

A sok kommentelővel, meg ne törődj, azért mert egyesek nem tudják megfizetni attól már egyből rossz.

Nagyon finoman és ízletesen főznek, nekem bevált, bajod meg végkép nem lesz tőle. :)

2012. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hozzánk 10 óra körül ér ide a futár.

Én napi kb 1300 ft-ból nem tudnék ilyeneket főzni, illetve két gyerek és a háztartás mellett időm sincs ezerfelé főzni. A menü 5700 ft egy hétre!

Minden nap kétfogásos, finom ebédem van, amivel jóllakom, és nem tökölök el plusz egy-másfél órát a konyhában.

2013. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy emiatt rákos lesz valaki, illetve tucatnyi krónikus betegséget okozhat az anyukának, már mellékes.
2013. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ez a baj, hogy a rohanó világban már az ételnek nincs becsülete, lelke. Nem érek rá főzni, rendelek valami ratyit... pont jó. Régen a nők a család és a háztartás mellett ráértek a főzésre is. Ehelyett egy felfújt hólyag zsebeit tömjük ezerrel. Vannak a birkák és van egy pásztor.

1300ft? egy fő? két fogás? leves 200ft, fő étel 500ft... nagyon magas beszerzési áron... gondolkodjunk emperek, gondolkodjunk...

2013. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!