Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az étcsoki milyen kódu?

Az étcsoki milyen kódu?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 19:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
12%
Mármint? Ez kissé tág fogalom, hogy "kód". Általában a normálisabb gyártók "dark chocolate" felírtattal is ellátják a terméket.
2013. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mégegyszer!Norbi update szerint,milyen kódu a fekete csoki ill.étcsoki???
2013. febr. 9. 19:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, 3-as.
2013. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

3-as? Ugyan már, update csokoládéval, édesítőszerrel legfeljebb 2 vagy 1 :D


De amúgy értelmesebb lenne ha megértenéd az elhízás okát, és akkor fel tudnád mérni hogy egy alacsony cukortartalmú csokoládé vajon mennyire lehet gond.


Alapvetően mint cukorforrás, úgy sz.ar.

Ha édesítőszeres, akkor kérdés hogy milyen édesítőszerrel készül, az update ilyen szempontból gyenge.

Utána marad a zsír. A zsír jó dolog, de nem minden zsír. A kakaóvaj zsírsav összetétele nekünk különösebben nem kedvező.


A bónusz az, hogy a kakaók ma elég sok ólmot tartalmaznak, bár ez nem fogyós téma.

2013. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

A kakaó ólmot. Te most ugye viccelsz? Legalább is remélem.

Mert nem azért a két forintért de amit a neten olvasol az nem mindig igaz ám. És ha úgy hallottad ezt a sületlenséget akkor megnyugtatlak a kakaó nem tartalmaz ólmot ha csak te nem teszel bele. Ha biztos forrásból akarsz értesülni pl.: a kakaóról akkor irány a könyvtár. Én szeretem az étcsokit. És momentán 85%-os kakaó tartalmú csokit szoktam enni.

2013. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meglepő módon, én is szeretem az étcsokit.


[link]

2013. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Igen de az Amerika és csokoládé.

A kakaó az a csokoládé összetevője. És az hogy a csokiban van ólom az a gyártó műve. De nem a kakaóban van az ólom.

A kakaó az egy növény. Tisztított, hántolt és pörkölt kakaóbabból lesz a kakaópor.

Szerintem csak elnézted a szöveget. Ez mondjuk elő fordul. Tehát javítva a mondatod a csokiban van az ólom de nem a kakaóban.

2013. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elnéztem :)
2013. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Wladimir János válasza:
3
2013. márc. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, gondolom u1 mint az atom.

Olcsóbban is lehet cukormentes csokit venni.

Valakinek van kedve ólomtartalmat vizslatni? :D

2013. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!