Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update szerint hányas kódú a...

Update szerint hányas kódú a zsíros kenyér? Én olyan kenyérre kenem a kolbászzsírt, ahol 100 gramm kenyérben 30 gramm szénhidrát van. A régi update kenyér 100 grammjában is kb 30 gramm szénhidrát volt nem?! Szerintetek ez így milyen kódú?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

3-mas.

Gondolkozz már teljesen mindegy mire kened, 100% zsír, az hatalmas 3-as.

2012. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Első:

De az Update lesz@rja a zsírt, ha jól tudom, úgyhogy ez nem biztos...

2012. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem U1 a kenyér akkor mindenképpen 3-mas!!
2012. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hogy szarná ár le? :D
2012. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hogy sz@rna? Hát így:

[link]

Tessék, ápdétnórbi megmondja a frankót...

2012. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Keldaa válasza:

Zsirt lehet enni a kenyér hizlal ami lisztes tészta cukor ezt kell kivonni és sokat fogysz nem okoskodom tavaly decemberbe el kezdtem norbizni este 9 kor sültpipit ettem semmit nem ettem hozzá csak egy kis salit és ezt 2 honapig csináltam 12 kg ment le irok egy példa étrendet

Regeli: 30dkg párizsi,vagy virsli(pari ubi amennyit akarsz )

Tizorai lehet ugyan ez vagy gyümölcs de abbol sem mindegy mi!

ebéd Sült csirke,pörkölt vagy székely kápi amibe nincs liszt cukor tészta salival

uzsonna lehet az ami a reggeli

vacsi is csak felejtsd el a tészta féléket

remélem tudtam segiteni

sok sikert :)

2012. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Szoondiii ***** válasza:
100%

TISZTÁNLÁTÁSÉRT


a testépítőknek, hagyományos táplálkozást tanultaknak:

a fehérje, zsír bevitel mivel nem okoz magas inzulin emelkedést, így NEM raktároz zsírt. lehet ezen idegeskedni, nevetni, elmenni sírni, de így működik.


a norbiupdétosoknak:

lehet péksütiket csinálni alacsony szénhidrát tartalom mellett, ezt meg is csinálják updéték mert gluténnal és szója liszttel teleb@sszák a termékeiket, csak ez hiába lesz alacsony glikémiás indexű (és alacsony inzulin szint emelő) de baromi egészségtelen. egészségtelen az indokolatlanul sok adalékanyag használata is (de indokolt, mert nélkülük senki sem venné meg a sok szemetet).


tehát fogyni lehet így is, de ez még mindig ész nélküli. sajnálom.


a zsírt zöldséggel, hússal kellene enni. ha meg zsíros kenyérre vágyik az ember, ám legyen de a hagyományos fehér kenyér még mindig egészségesebb, mint a gluténnel, szójával pumpált u1 'kenyér'


egyébként lehet lisztet csinálni olajos magvak préselt őrleményeiből is, és lehet így péksütiket csinálni.

2012. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel, mert Rubint Réka a facebook oldalára rengeteg képet posztolt az esti zsíros kenyér vacsoráiról! Én is azt gondoltam volna, hogy 3-as kód mielőtt megláttam ezeket a posztokat, de most elbizonytalanodtam! De ahogy fent leírtam anno a régi update 1-es kenyér 100 grammjában 30 gramm szénhidrát volt, csak pár hónapja létezik az új 6 gramm szénhidrát tartalmú kenyerük, hozzátenném én anyagi okokból nem update termékeket vásárolok, de az én kenyerem jelenleg a régi update kenyérnek felel meg, persze nem eszek meg vacsira 10 dkg kenyeret!Leginkább arra lettem volna kíváncsi csak pontatlanul fogalmaztam, hogy van-e olyan köztetek, aki update szerint él és eszik zsíros kenyeret alkalmanként vacsira és emellett tartja a súlyát esetleg tovább fogyott!? (Én update szerint élek, 4 kiló ment le eddig, 167 cm-hez jelenleg 58,5 kiló, tehát nem egy túlsúlyos idióta vagyok aki azt hiszi,hogy zsíros kenyérrel fog lefogyni, egyszerűen csak unom már a felvágottakat, csirkemelleket és újítani szeretnék, de úgy, hogy ne legyen visszaesés a diétámban!) Köszönöm az eddigi válaszokat is, az utolsó kommentelőnek leginkább!:) 24/L
2012. aug. 24. 10:13
 9/15 Szoondiii ***** válasza:

Köszönöm és szívesen, de gondolom az "utolsó kommentelő" Keldaa nicknevet viselő hozzászólóra vonatkozott.


Ahogy updét Réka is ehet zsíros kenyeret este, ha alacsony a szénhidrát tartalma, úgy mindenki, és mivel nem emeli meg az inzulin szintünket, így nem zsírosít és lehet fogyni mellette.


De a 30g szénhidrát bevitele is fölösleges illetve egészségtelen, az esetleges update termékek pedig károsak. A gabonából készült kenyereknek mindenképpen rossz hatása lehet a fogyásra, a glutén és rost tartalom semmiképpen sem az egészséget szolgálja, tehát nem ajánlott.

2012. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm!:) Az utolsó előttinek azért mert tényleg segítő szándékkal írt, neked utolsó pedig azért, mert nekem úgy tűnik, hogy mint hozzáértő vetted a fáradtságot és felvilágosítottál!:) A hasznos információt szívesen veszem mindenkitől!
2012. aug. 24. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!